Coinbase 3 Coini Resmen Duyurdu! Base Ağındaki Bu Coin 2,5 Milyon Dolara Dayandı

Coinbase 3 Coini Resmen Duyurdu! Base Ağındaki Bu Coin 2,5 Milyon Dolara Dayandı
Coinbase O Dev Altcoin’e Müjdeyi Verdi: İşlemler Yeniden Başlıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir kripto para borsası olan Coinbase, BLAST, ZRO ve CORECHAIN olmak üzere üç yeni token ekleyerek Alman kullanıcılarına yönelik hizmetlerini genişletiyor.

Coinbase Assets tarafından yayınlanan X (Twitter) hesabında paylaşılan bir duyuruda, platformun “BLAST, ZRO ve CORECHAIN artık Almanya’da ikamet edenler için kullanılabilir” dendi.

Yeni tokenlerin alım satım kabiliyetlerini detaylandıran Coinbase, kullanıcıları erişim için uygulamalarını yenilemeye yönlendirdi. Hizmetlerden yararlanmak için kullanıcılar Coinbase, Coinbase iOS ve Android uygulamalarını kullanabilecekler. Yeni listeleme ile müşteriler BLAST, ZRO ve CORECHAIN alıp satmak, takas etmek veya saklamak için hesaplarına giriş yapabiliyorlar.

Coinbase’in bu duyurusu sonrasında BLAST ve ZRO yüzde 4’ten fazla, CORECHAIN ise yüzde 3’ten fazla artış kaydetti. Bu artış sonrasında gözler Coinbase’in Base ağındaki ön satış projesi Base Dawgz’a çevrildi. Olası bir listeleme sonrasında yükselişi kaçırmak istemeyenler Base Dawgz token satın alımına başladı.

Base Ağı’nın Yeni Yıldızı Base Dawgz, 3 Milyon Dolara Koşuyor

Base Network’ün meme coinleri 2024’ün en ilginç dijital para birimleri arasında yer alıyor. Giderek daha fazla kullanıcı parasını, internetteki ve ana akım kültürdeki modalardan etkilenen meme coin’lere yatırıyor.

Bunun ardındaki neden, kendisini zorlu bir rakip olarak konumlandıran birçok avantaja sahip olması. İlk olarak, Ethereum’un güçlü altyapısından yararlanarak daha ucuz ve daha hızlı işlemler sunuyor. Bu özellikleri nedeniyle, meme coin projeleri ve yatırımcıları için harika bir seçenek haline geliyor.

Base Dawgz (DAWGZ) kısa süre önce ön satışına başlamasına 2,4 milyon doların üzerinde fon topladı. Yoğun bir şekilde Base Dawgz token satın alanlar sayesinde proje Base ağının parlayan yıldızı haline geldi.

Base Network’teki meme coinlerden biri olan Base Dawgz, paylaş-kazan işlevselliği ve hızlı zincir değiştirmenin benzersiz karışımı sayesinde fırtınalar yaratıyor.

DAWGZ’nin çoklu zincir özellikli olması, Base’in yerel statüsüne işaret ediyor. Yeni meme coin Solana, Ethereum, Avalanche, BNB Smart Chain ve BNB Smart ile uyumlu. Başka bir deyişle, ön satış sırasında yatırımcılar ETH, BNB, SOL, USDT ve AVAX kullanarak Base Dawgz token satın alımı gerçekleştirebiliyor.

En büyük piyasa değerine sahip on meme coin’den yedisinin köpek temalı olduğu biliniyor. Base ve köpek temalı meme coin’lerin hayranlarının, bu projeyi beğeneceği düşünülüyor. Bununla birlikte, staking ödülleri ve paylaş-kazan fikri gibi ek avantajlar da sunuluyor.

Paylaş ve Kazan Konsepti ile Kripto Para Kazanma Şansı

Base Dawgz, paylaş-kazan sistemiyle sosyal medyada DAWGZ merkezli içerik yayınlayanlara puan ödüyor ve topluluk üyelerini pazarlama yaklaşımının merkezine koyuyor.

Cüzdanınızı bağladıktan sonra, ana sayfadaki “yönlendir ve kazan” seçeneğine tıklayarak kolayca yönlendirme bağlantınızı oluşturabiliyorsunuz. Base Dawgz platformunda, yatırımcılar kendi yönlendirme bağlantılarını oluşturma seçeneğine sahip. Bağlantılarını kullanan kişilerin ön satış yatırımı üzerinden yüzde 10 kadar komisyon (USDT ile) kazanmak mümkün.

Bu, ücretsiz kripto para kazanma şansından daha fazlası. Paylaş-kazan yaklaşımı, marka bilinirliğini artırarak meme coin’in fiyatını önemli ölçüde artırma potansiyeline sahip.

Base Dawgz, Base ağında güçlü bir rakip olarak konumlandırılıyor çünkü meme’lere aç bir blok zincirinde piyasaya sürülüyor ve yenilikçi bir yardımcı program içeriyor.

Base Dawgz Token Arzı

DAWGZ’ın tokenomisi de dikkat çekiyor. Toplam 8,45 milyar tokenin yüzde 15’i DAWGZ ödülleri için ayrılırken yüzde 20’si için ön satış, yüzde 20 stake etme ve likidite için, yüzde 15 reklam ve pazarlama, yüzde 10 ise listelemeler için ayrılmış durumda.

Bir blok zinciri güvenlik firması olan Solid Proof, Base Dawgz akıllı sözleşmesini denetleyerek projenin yeterliliğini ve güvenliğini gösterdi. Yatırımcıları da bu konuda rahatlatması projeye olan güveni tazeledi.

Çok Zincirli Meme Coin Fenomeni

Base Dawgz, hızlı hareket eden Shiba Inu meme’sinden esinlenen bir meme coin projesi.

Base Dawgz, Wormhole ve Portal Bridge teknolojilerini kullanarak blok zincirleri arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Ethereum, Solana, Binance, Avalanche ve Base’deki yatırımcıların tokeni satın almasına, tutmasına veya takas etmesine olanak tanıyor.

Solana, Base ve Ethereum halihazırda Bonk, Dogwifhat, Popcat, Slerf, Pepe ve Floki gibi sansasyon yaratmış meme coin’lere ev sahipliği yapan popüler meme coin merkezleri.

Güçlü yatırımcı desteği ve yüksek viral potansiyeli ile $DAWGZ, tek zincirli meme coinlere meydan okuyacak gibi görünüyor.

Base Dawgz Staking Duyurusu

Macera ve yenilik ruhundan esinlenen çok zincirli bir meme coin projesi olan Base Dawgz, merakla beklenen stake etme özelliğini başlattığını da duyurdu.

Bu heyecan verici gelişme, güçlü topluluk desteğini ve yatırımcı güvenini ortaya koyan 2,4 milyon dolarlık etkileyici bir token ön satışının hemen ardından geldi.

Staking, DAWGZ token sahiplerinin varlıklarını belirli bir süre için akıllı bir sözleşmeye kilitlemelerine olanak tanıyor. Karşılığında, stake edenler ödül olarak ek DAWGZ token kazanabiliyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase 3 Coini Resmen Duyurdu! Base Ağındaki Bu Coin 2,5 Milyon Dolara Dayandı