Coinbase Base’i Hayata Geçirdi! Launchpad XYZ Ön Satışı Hızlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyasının önde gelen güçlerinden Coinbase borsası, sektöre bir kez daha damgasını vurdu. Merkeziyetsiz bir blok zinciri ana ağı olan ve daha önce sadece kullanıcılara sunulan ‘Base’, artık halka açık olarak türünün ilk örneği olan bu yeniliğe erişim sağlıyor.

 Şubat ayındaki ön test ağı lansmanından bu yana, ‘Base’ DeFi protokolleri, cüzdanlar, köprüler ve daha fazlasını içeren çeşitli kripto para girişimleri arasında iş birliği yapmaya büyük ilgi gösterdi. Bu iş birlikleri, kullanıcılara sunulan 100’den fazla dapp ve hizmet sağlayıcı ile sağlam bir ekosistemle sonuçlandı. Ethereum gibi yerleşik oyunculara kıyasla hızına ve düşük işlem maliyetlerine dikkat çekilen ‘Base’in avantajları fazlasıyla konuşulmaya başlandı.

Peki bu bir şirket olarak Coinbase için ne anlama geliyor? Yöneticiler bu fırsatı değerlendiriyor. ‘Base’ üzerinde uygulamalar ortaya çıktıkça, kâr potansiyeli artıyor ve kripto devinin finansal oyun kitabına başka bir boyut ekliyor.

Launchpad XYZ ile Kripto Sınırında Gezinmek

Coinbase yeni blok zinciri altyapısını sunarken, yatırımcıların kripto dünyasında gezinme biçimleri de gelişiyor. Yatırımcılar, kripto para dünyasıyla etkileşim dinamiklerini değiştiren bir proje olan Launchpad XYZ satın almak için araştırmalar yapıyor.

Web3 için kapsamlı bir gösterge paneli olarak hizmet veren Launchpad XYZ, deneyimleri ne olursa olsun trader’lar için başvurulacak bir platform olmayı hedefliyor. Proje, Web2 arayüzlerinin kullanıcı dostu özelliğini Web3’ün son teknoloji özellikleriyle birleştiriyor. Yatırımcılar verilerden, piyasa duyarlılığı analizinden ve daha fazlasından değerli içgörüler elde ederek değişken bir piyasada bilinçli kararlar alabiliyor.

LPX sadece analiz ile sınırlı değil. Öne çıkan özelliklerinden biri, yaklaşan Web3 yatırımlarında gerçek zamanlı güncelleme yeteneği. Bu, kullanıcılarını eğrinin önüne yerleştiren ve onlara daha geniş pazar yakalanmadan önce tomurcuklanan projeleri keşfetme ve bunlara yatırım yapma ayrıcalığı veren bir araç olarak onu öne çıkarıyor.

Launchpad XYZ Kullanıcılara Sınırsız Avantajlar Sunuyor

Sadık LPX topluluğu için stake etmek sayısız avantaj sunuyor. Launchpad XYZ tarafından sunulan premium özelliklerden biri de özel ICO’lara erişimi. Launchpad XYZ, daha sonra premium kullanıcılara sunacağı bir token tahsisini güvence altına alacak. Özel ICO’lara erişmek için tek şart en az 10 bin LPX token yatırmak.

Böylelikle kullanıcılar 10 bin LPX tokeni stake ederek, ücret indirimlerinden yeni NFT lansmanlarına ve oyna-kazan (P2E) oyunlarına özel erişime kadar birçok avantajın kilidini açabilecek. Bored Ape Yacht Club (BAYC) gibi önceki projelerin sunduğu önemli getiriler düşünüldüğünde, bu tür erken erişimin cazibesini göz ardı etmek zor oluyor.

LPX tokenleri için ön satış aşaması, projenin iddiasının altını çiziyor. Cazip fiyatlarla sunulan 250 milyon token ile potansiyel yatırımcılara bir çağrı niteliğinde olan bu projede Launchpad XYZ satın alan yatırımcıların sayısı gün geçtikçe çoğalıyor.

Launchpad XYZ Ön Satışı Hızlandı

Şu anda ön satışının ikinci aşamasında olan Launchpad XYZ, 1 milyon 256 bin dolardan fazla fon toplamayı başardı.

Bu girişimden elde edilen fonlar, platform geliştirmeden agresif pazarlama hamlelerine kadar çeşitli amaçlar için ayrıldı. Bu da LPX’in vizyonuna olan bağlılığını gösteriyor.

“Hangi Kripto Para Alınmalı?” Sorusuna Yapay Zekalı Yanıt

Bu arada Launchpad XYZ, kullanıcıların bir sonraki potansiyelli kripto parayı yapay zeka arama kutusu aracılığıyla bulmalarını sağlayacak. Örneğin, kullanıcının yapay zekaya “Bana bugün satın alabileceğim en iyi beş yeni kripto parayı söyle” dediğini varsayalım.

Launchpad XYZ daha sonra önerilen beş kripto parayı potansiyelleriyle birlikte gösterecek. Kullanıcılar ayrıca yapay zeka yanıtlarını sosyal medyada paylaşabilecekler.

Çoğu NFT koleksiyonu sınırlı sayıda token ile birlikte geliyor. Bu, yeni NFT’ler satın almanın ortalama bir yatırımcı için genellikle zor olduğu anlamına geliyor. Launchpad XYZ, kullanıcıları için beyaz liste noktalarının tahsisini güvence altına alarak bu sorunu çözüyor.

NFT piyasasının son dönemdeki başarısı göz önüne alındığında bu özellik ciddi anlamda kayda değer gözüküyor.  

Ayrıca, Launchpad XYZ bir NFT tarayıcısı da geliştiriyor. Bu, kullanıcıların fiyatlandırma, talep ve gelecek potansiyeli gibi temel ölçütler dahil olmak üzere portföy için uygun NFT’leri bulmalarını sağlayacak.

Launchpad XYZ’nin Yükselişi: Kripto Alım Satımında Yeni Bir Döneme Öncülük Ediyor

Yeniliklerle dolu kripto dünyası, Launchpad XYZ’nin yükselişini de memnuniyetle karşılıyor.

Çünkü, Launchpad XYZ, belirli sürekli sözleşmeler de dahil olmak üzere çok sayıda varlık çiftinin alım satımını kolaylaştıracak, yatırımcılara kaldıraç ve açığa satış yetenekleri sağlayacak merkeziyetsiz bir borsa geliştiriyor. LPX token staker’larının Launchpad XYZ borsasında düşük işlem ücretlerinden yararlanacağı ve LPX tokenlerinin pratikliği ile faydasını artıracağı bildiriliyor.

Platformun özelliklerini kullanmak veya yatırım olarak Launchpad XYZ satın almak isteyenler, bunu Launchpad XYZ ön satışı aracılığıyla yapabilirler. Ön satış için 10 aşamanın olduğunu hatırlatmakta fayda var ve her dilimin fiyatı kademeli olarak artacak. Ön satış bittikten sonra LPX, Launchpad XYZ DEX’te listelenecek.

Coinbase Base’i Hayata Geçirdi! Launchpad XYZ Ön Satışı Hızlandı