Coinbase, Bu 2 Altcoin İle Ortaklık Duyurabilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 hafta önce
746 görüntülenme
Coinbase, Bu 2 Altcoin İle Ortaklık Duyurabilir!

Dev kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz haftalarda her kullanıcıya ve projeye yönelik ortam oluşturmayı amaçlayarak piyasaya sürdüğü Base platformuna bu 2 altcoin projesini ekleyeceğini duyurdu! İşte detaylar…

Coinbase, yeni projesi Base’e bu 2 altcoin projesini eklemeyi planlıyor

Geçtiğimiz haftalarda Ethereum ölçeklendirme platformu Optimism kullanılarak inşa edilen ve Coinbase tarafından piyasaya sürülen Coinbase’in katman-2 blockchain’i Base, bir dizi protokolü platforma dahil etmeyi planladığını açıkladı. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda yetkililer, “Coinbase, Base platformuna bir dizi protokolü dahil etme sürecinde bulunuyor. Aave ve Uniswap bunlardan ikisi.” sözlerinde bulundu.

Coinbase CEO'su Altcoin'i Delist Ediyoruz

Konu ile alakalı yetkililer önümüzdeki birkaç aya işaret ederek, Uniswap protokolünün Base’de yer alacağını sözlerine ekledi. Yatırımcıların tepkisi ise son derece olumlu oldu. Öte yandan bildiğiniz üzere merkeziyetsiz platformlar yani DeFi’ler, son zamanlarda yaşanan mali krizler, hack olayları gibi birçok olayın arasında yıkılmadan yoluna devam ediyor. Bununla beraber dev kripto para borsası, yeni özellikleri ve piyasaya yönelik hareketleriyle beraber yatırımcıların dikkatini çekerken, büyük ekosistemlere yönelik çalışmalarını devam ettiriyor.

Coinbase endüstri önderlerine yeni çözümler üretiyor!

Merkeziyetsiz bir değişim platformu olan Uniswap, yakın zamanda platformu üzerinde yaptığı bir oylama ile beraber dev kripto para borsası Binance tarafından başlatılan BNB Chain platformu üzerine de bağlanacağını duyurdu. Uniswap yatırımcıları ise haberin ardından Twitter üzerinden olumlu yorumlarını aktardı.

Optimism ve CQT'un Ardından Coinbase Bu Altcoini Seçti!

Öte yandan dev kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir duyuru ile beraber platformun işletmelere ve müşterilerine Web3 cüzdanları sunma konusunda yardımcı olmak için “Wallet-as-a-Service” (Waas) adlı yeni bir iş çözümünü de yatırımcılarına duyurmuştu. Kriptokoin.com olarak daha önce aktardığımız üzere Waas, şirketlerin Web3 alanına entegre olmasını kolaylaştıracak ve yeni dijital alana adım atmak isteyen endüstri önderlerinin kolaylıkla kendileri için özelleştirilmiş Web3 cüzdanları hazırlamasını sağlayacak.

Haberin ardından altcoin UniSwap ve Aave fiyatları yükselişe geçti!

Kripto para birimlerini değiştirmek için kullanılan DeFi protokolü Uniswap, dev kripto para borsası Coinbase’in yaptığı son duyuruyla beraber yükselişe geçti. Popüler altcoin projesi, son bir haftalık süreç içerisinde yüzde 2.6 değer kazanırken, son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 5’in üzerinde fiyat artışı yaşadı. Anlık olarak UNI fiyatı, 6,50 dolardan işlem görürken projenin piyasa değeri 4.9 milyar dolar seviyelerinde bulunuyor.

Coinbase, Bu 2 Altcoin İle Ortaklık Duyurabilir!

Bununla beraber platformun duyurduğu bir başka altcoin projesi olan Aave (AAVE) ise son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 6,1 değer kazandı. Anlık olarak proje 80,74 dolardan işlem görürken, piyasa değeri ise 1.1 milyar dolar seviyelerinde bulunuyor.

Coinbase, Bu 2 Altcoin İle Ortaklık Duyurabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analist, Binance'de Seçtiği Coinleri Paylaştı! DOGE da Var!
Yatırım Analisti, Binance’de Seçtiği Coinleri Paylaştı! DOGE da Var! Önde gelen kripto para uzmanları ve yatırım analistleri, yakın zamanda yaptığı analizlerde Binance’de bulunan DOGE ve bu altcoin projelerinin yatırımcıları için 2023 yılında bir fırsat olabileceğini aktardı! İşte o altcoin’ler… Uzmanlar Binance’de bulunan en iyi token’ları açıkladı!...
Emre Borsan 2 hafta önce