Coinbase Bu 3 Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Yakında Listeye Girecekler!

Coinbase Bu 3 Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Yakında Listeye Girecekler!
Coinbase Bu 3 Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Yakında Listeye Girecekler!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası ileri geri salınmaya devam ederken borsalar da listelerini genişletmeyi sürdürüyor. Önde gelen kripto borsası Coinbase, üç altcoin’i vadeli işlem piyasalarında listesine ekleyeceğini duyurdu.

Coinbase, CRV, ENS ve PEOPLE’ı vadeli işlemlerde listeleyecek!

Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz üzere, Coinbase müşterilerinin deneyimlerini genişletmek adında listesini genişletmeye devam ediyor. Son bir gelişmede Coinbase’in küresel vadeli işlem platformu Coinbase International, vadeli işlem platformunda CRV, ENS ve PEOPLE olmak üzere üç altcoini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, bu altcoin için 18 Temmuz TSİ 12:30’dan itibaren CRV-PERP, ENS-PERP ve PEOPLE-PERP sözleşmelerini başlatacağını belirtti. Bu bağlamda kripto para borsası, şu duyuruyu yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Curve DAO, Ethereum Name Service ve Constitution DAO sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecek. CRV-PERP, ENS-PERP ve PEOPLE-PERP piyasalarımızın açılışı 18 Temmuz’da TSİ 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Borsa, bu altcoinleri vadeli işlem piyasalarına ekleyerek desteklenen kripto yelpazesini genişletiyor. Bu hamle, traderların ve yatırımcıların Coinbase International platformunda bu altcoinlere erişmelerine ve ticaret yapmalarına olanak tanıyarak onlara kripto para piyasasında daha fazla seçenek ve fırsat sunuyor.

Borsa, kişisel on-chain cüzdanlar için sosyal web uygulamasını başlattı

Önde gelen kripto para borsası, kişisel on-chain cüzdanları takip etmek için sosyal işlevlere sahip bir web uygulaması başlattı. Uygulama PC’lerde ve mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Kullanıcılar program dahilinde tüm on-chain cüzdanları ve faaliyetleri yönetebilir ve cüzdandan token satın alma, takas etme, gönderme, stake etme veya basma işlemlerini destekleyebilir. Kullanıcılar birbirleriyle de etkileşime girebilir. Kripto para borsası, WeChat’i taklit etme umudunu dile getirdi.

Coinbase Ventures’ın yatırımıyla AERO uçuşa geçti!

Nansen’den alınan bilgilere göre Coinbase Ventures, Aerodcome’ın (AERO) tokenine stratejik yatırımlar yaparak projenin potansiyelinin önemli ölçüde onaylandığının sinyalini verdi. Coinbase Ventures sadece AERO tokenlerinin önemli piyasa satın alımlarını başlatmakla kalmadı, aynı zamanda varlıklarını artırmaya da devam etti. Coinbase Ventures kısa süre önce, yaklaşık 2,7 milyon dolar değerinde en az 4,7 milyon token olmak üzere çok sayıda AERO token satın aldı. Bu yatırım, şirketin Blockchain sektöründe güçlü potansiyele sahip projeleri destekleme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Bu yatırımlar, Conbaise Ventures girişimi aracılığıyla yönetilen Base Ekosistem Fonu’nun bir parçası. Fon, Base ekosisteminin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan yenilikçi projeleri desteklemeyi amaçlıyor. Bu girişim, bir sonraki Blockchain teknolojileri ve uygulamaları dalgasını teşvik etmeye odaklanmış durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Bu 3 Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Yakında Listeye Girecekler!