Dikkat: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Vadeli İşlemlerde Listeleyecek!

Dikkat: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Vadeli İşlemlerde Listeleyecek!
Dikkat: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Vadeli İşlemlerde Listeleyecek!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen kripto para borsası Coinbase üç altcoin için vadeli işlem müjdesini verdi. Bu arada Coinbase, listeleme yol haritasına Solana tabanlı yeni bir merkezsiz borsa altcoin’i ekledi. Bir başka yerde borsa, Avustralya’nın emeklilik sektörü için bir hizmet başlatmayı planlıyor.

Coinbase, ONDO, PYTH ve ZETA’yı vadelide listeliyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, borsalar listelerinde güncellemeler yapmaya devam ediyor. Özellikle Coinbase’in küresel kolu Coinbase International, vadeli işlem listeleriyle dikkatleri çekiyor. Bu bağlamda borsa listesini genişletmeye devam ediyor. Son bir gelişmede Coinbase, Ondo Finance (ONDO), Pyth Network (PYTH) ve ZetaChain (ZETA)’yı vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre borsa, bu 3 altcoin için alım satımı işlemlerini 23 Mayıs TSİ 12:30’da başlatacak. Bu bağlamda borsa şu duyuruyu yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange & Coinbase Advanced üzerinde OndoFinance (ONDO), Pyth Network (PYTH) ve Zeta (ZETA) sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. ONDO-PERP, PYTH-PERP ve ZETA-PERP piyasalarının açılışı 23 MAYIS 2024 TSİ saat 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Coinbase, Solana tabanlı altcoin’i listeleme yol haritasına ekledi

Bu arada Coinbase, yaptığı açıklamada listeleme yol haritasına yeni bir altcoin eklediğini duyurdu. Bu bağlamda borsa, Solana tabanlı merkezi olmayan borsa altcoin’i olan Drift Protocol’ü (DRIFT) ileride listelemek için yol haritasına eklediğini belirtti. Drift, şeffaf ve gözetimsiz ticarete olanak tanıyan açık kaynaklı bir DEX’tir.

Kripto borsası, Avustralya’nın emeklilik piyasasını hedefliyor!

Coinbase, Asya-Pasifik Genel Müdürü John O’Loghlen ile yakın zamanda yaptığı bir röportaja göre, Avustralya’nın büyüyen Kendi Kendini Yöneten Süper Emeklilik Fonlarına (SMSF’ler) yönelik yeni bir hizmet başlatmayı planlıyor. Avustralya Vergi Dairesi’nden (ATO) alınan veriler, Avustralya’nın 2,5 trilyon dolarlık emeklilik piyasasının yaklaşık dörtte birini temsil eden SMSF’lerin dijital varlıklara yaklaşık 1 milyar Avustralya doları (664 milyon ABD dolar) tahsis ettiğini gösteriyor

Coinbase Bu Sürpriz Alcoin’e Liste Müjdesini Verdi: Fiyat Düştü!

Son sermaye girişleriyle SMSF’lerdeki kripto para yatırımlarının daha da artması bekleniyor. Ancak Avustralya’daki geleneksel kurumsal yatırımcılar, kripto piyasasının oynaklığı ve skandallarla dolu geçmişine karşı temkinli davranıyor. Bu yüzden büyük ölçüde kenarda duruyorlar. Mart 2023 tarihli bir Reuters raporu, binlerce Avustralyalının kripto yatırımları nedeniyle kendi kendini yöneten emekli maaşlarında nasıl milyonlar kaybettiğini detaylandıran bir uyarı hikayesi olarak hizmet ediyor. Bu gelişmeyi yorumlayan John O’Loghlen şunları söyledi,

Kendi kendini yöneten süper fonlar sadece tek bir tahsisat yapabilir ve bunu ayarlayıp unutabilir. Bu müşterilere bir defaya mahsus olmak üzere gerçekten iyi hizmet sunacak bir teklif üzerinde çalışıyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dikkat: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Vadeli İşlemlerde Listeleyecek!