Coinbase CFO’su: Bu Altcoin’leri Portföyümüze Ekledik!

coinbase discloses that 6000 customers got hacked this sprin pwj3 scaled
coinbase discloses that 6000 customers got hacked this sprin pwj3 scaled
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase’den Alesia Haas, borsanın altcoin projelerine yoğun yatırım yapma planlarını ilerlettiğini söylüyor. Borsanın CFO’sundan gelen açıklamalara göre, Coinbase bu yılın kâr-yeniden yatırım stratejisinin bir parçası olarak kriptoya 180 milyon yaptı. Ethereum ve çeşitli DeFi ve PoS kripto para birimlerinin şirket portföyüne ekleneceği bildiriliyor.

Coinbase %100 kripto paralara geçmek istiyor

Alesia Haas, Coinbase’nin %100 kripto hedefini detaylandırıyor:

Büyük resimde, hedefimiz zaman içinde %100 olmasa da büyük çoğunluk kripto haline gelmek. İki taahhütte bulunduk. İlki, 500 milyon dolarlık nakit ve nakit eşdeğerimizi kriptoya yatırmaktı. İkincisi, üç aylık net gelirin %10’unu kripto yatırımlarına ayırıyoruz. Maliyet üzerinden ölçüldüğünde, bugüne kadar 180 milyon doların üzerinde yatırım yaptık.

Fiyat İnanılmaz Uçtu: Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

Şirket portföyü altcoin projeleriyle çeşitlendiriliyor

Kriptokoin.com olarak açıklamalarını aktardığımız Alesia Haas, Coinbase’in toplam kripto yatırımlarının gerçeğe uygun değerinin 540 milyon dolar olduğunu ve cüzdanlarının Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimleri içerdiğini söylüyor.

CFO’nun açıklamaları, Coinbase başkanı Brian Armstrong’un Ağustos ayında şirketin uzun vadeli bir stratejinin parçası olarak kripto paralardan oluşan “çeşitli bir portföy” oluşturmayı planladığını söylemesinin ardından geldi. Bunların yanında Alesia Haas, şirket portföyünün çeşitlendirileceğini beliriyor:

Bilançomuzda Bitcoin’e ek olarak Ethereum, Proof-of-Stake altcoin projeleri, DeFi token’leri ve platformumuzda alım satım için desteklenen diğer birçok kripto para birimini tutan ilk halka açık şirket olacağız. Biz uzun vadeli yatırımcılarız ve yalnızca belirli koşullar altında, örneğin bir kriptonun platformumuzdan çıkarılması gibi durumlarda elden çıkaracağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase CFO’su: Bu Altcoin’leri Portföyümüze Ekledik!