Coinbase Bu 3 Altcoin için Müjdeyi Verdi: Bu Tarihte Listelenecekler!

Coinbase Bu 3 Altcoin için Müjdeyi Verdi: Bu Tarihte Listelenecekler!
Coinbase Bu 3 Altcoin için Müjdeyi Verdi: Bu Tarihte Listelenecekler!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası Almanya’nın Bitcoin satış çılgınlığının ortasında toparlanmakta zorlanıyor. Yatırımcılar ve traderlar temkinli hareket ederken, liste haberlerini yakından takip ediyor. Önde gelen kripto para borsası Coinbase, piyasadaki negatif atmosfere inat yeni coin listelerini duyurdu.

Coinbase, BLAST, ZRO ve ZK sürekli sözleşme ticaretini başlatacak

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, vadeli işlem kolu olan Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’in BLAST, ZRO ve ZK sürekli sözleşme işlemlerini başlatacağını duyurdu. Borsa, BLAST-PERP, ZRO-PERP ve ZK-PERP piyasalarının 11 Temmuz’da TSİ 12:30’dan veya sonrasında açılacağını belirtti. Bu bağlamda borsa şu duyuruyu yaptı:

CoinbaseIntExch, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced’de Blast, LayerZero ve ZKsync sürekli vadeli işlemleri için destek ekleyecektir. BLAST-PERP, ZRO-PERP ve ZK-PERP piyasalarımızın açılışı 11 Temmuz 2024 TSİ saat 12:30’da veya sonrasında başlayacaktır.

Dolandırıcılar bir borsa kullanıcısından 1,7 milyon dolar çaldı

Coinbase’den olduğunu iddia eden bir dolandırıcının kendilerini aradığını ve kripto borsasından gelmiş gibi görünen e-postalar gönderdiğini söyleyen bir mağdur, 1,7 milyon dolar kaybettiğini iddia etti. En az üç Coinbase kullanıcısı ve bir kripto kullanıcısı geçtiğimiz hafta Coinbase’i taklit eden dolandırıcılar tarafından hedef alındıklarını bildirirken, bir mağdur 1,7 milyon dolarının dolandırıldığını iddia etti. Edge & Node kurucu ortağı Tegan Kline, bir dolandırıcının tohum ifadesinin bir kısmını paylaşması için kandırmasının ardından bir gün önce kendi saklama cüzdanından 1,7 milyon dolar boşaltılan “iyi bir arkadaşından” bir açıklama paylaştı.

Mağdur, dolandırıcının kendisini Coinbase’in güvenlik ekibinden olduğunu iddia ederek aradığını ve mağdura Coinbase’den gelmiş gibi görünen ve mağdurun “Coinbase’deki resmi bir temsilciyle konuştuğunu” doğrulayan bir e-posta gönderdiğini söyledi. Dolandırıcı, kurbanın cüzdanının “doğrudan Blockchain’e bağlandığını” ve işlemlerin cüzdandan çıkmasına neden olduğunu iddia etti. Dolandırıcı daha sonra Coinbase’den gelmiş gibi görünen ve giden bir işlemi gösteren başka bir e-posta gönderdi.

Coinbase

Dolandırıcı, kurbanı işlemleri durdurmak için tohum cümlesini girmesi için bir web sitesine yönlendirdi; kurban bunun “güvenli olmadığını” biliyordu ancak yine de cümlenin “bir kısmını” girerek göndermedi. Saatler sonra, cüzdanlarından 1,7 milyon dolar çekildiğini iddia ettiler. Hiro Systems CEO’su Alex Miller, bu tür web sitelerinin verileri göndermeden bile “siz girdikçe yakaladığını” ve kurbanın tohum cümlesini kısmen açıklamasının “kötü adamların geri kalanını kaba kuvvetle elde etmesi” için yeterli olduğunu yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Bu 3 Altcoin için Müjdeyi Verdi: Bu Tarihte Listelenecekler!