Reklamı kapat

Coinbase Custody’nin Desteğini Duyurduğu Altcoin Yükselişe Geçti

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 26 Ocak 2021
0 görüntülenme
trading screen 960x537 0

Blockchain platformu Dvision Network, dijital varlık saklama platformu Coinbase Custody’nin; kendi yerel altcoin”i DVI için bir soğuk depolama çözümü sağlayacağını açıkladı.

Dvision Network için büyük gelişme

Dvision Network, son dönemlerde blockchain’in Coinbase Custody ekibi ile yakın çalışmalar gerçekleştirdiğini belirtti. Bu, Coinbase Custody’nin DVI token’ını resmi olarak onaylamasını ve gözetim hizmetleri kapsamında desteklemesi ile sonuçlandı. Coinbase Custody’nin sıkı bir süreç izlediği ve deneme süresi boyunca DVI token’ının kapsamlı ve karmaşık bir incelemesini gerçekleştirdiği belirtiliyor.

Bu gelişme, 25 Ocak’ta Coinbase Custody’nin DVI token’ının artık platformunda desteklenen token’lardan biri olduğunu duyurmasını sağladı. Bu, DVI sahiplerinin DVI token’larını ve BTC, ETH, USDC, BAT ve LINK dahil diğer varlıkları Coinbase Custody tarafından işletilen güvenli bir soğuk depolama sisteminde güvenli bir şekilde saklayabileceği anlamına gelir.

Coinbase Custody’nin müşteri varlıklarını korumak için tutan ve kaybolmalarını önleyen bir dijital varlık saklama hizmeti platformu olduğu unutulmamalıdır. Coinbase borsası tarafından kullanılan benzer depolama mimarisini entegre eder ve kripto endüstrisindeki en iyi saklama hizmetlerinden biri olarak kabul edilir.

Ayrıca Coinbase Custody, dijital varlık piyasasında yalnızca teknik standartlara ve ilgili yasalara uygun projeleri destekleyen birkaç saklama hizmetinden biri olarak kabul ediliyor. Coinbase Custody dünyanın en büyük saklama hizmeti sunan platformlarından olduğundan token yeni bir kullanıcı pazarıyla da karşı karşıya gelebilir.

Dvision Network nedir?

Dvision Network, blockchain teknolojisini kullanan yeni bir VR içerik ekosistemidir. Blockchain ve VR teknolojilerinin avantajlı özelliklerini kullanarak ve işletmeler, tasarımcılar ve genel kullanıcılar için benzeri görülmemiş; kapsayıcı bir sanal ekosistem oluşturarak en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayı amaçlamaktadır. Dvision Network, Dvision Network’ün yeni VR içerik sisteminde kullanılabilen Ethereum tabanlı token DVI tarafından desteklenmekte. DVI, çeşitli kripto borsalarında bulunabilir.

Altcoin fiyatı yükselişe geçti

Coinbase Custody desteğinin duyurulmasının ardından altcoin, 1 haftada %73, son 24 saatte ise %30’luk bir artış yakaladı. Dün geç saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.17 dolar civarına ulaştı. Yazım sırasında 0.15 dolar seviyelerine inmiş durumda.

24 saatlik DVI grafiği. Kaynak: CoinGecko

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

d8fad275signalkapak
Rapor: Signal, Stellar Tabanlı Altcoin ile Denemeler Gerçekleştiriyor! Bugün erken saatlerde teknoloji bülteni Platformer tarafından yayınlanan bir rapora göre, özel mesajlaşma uygulaması Signal’in kullanıcılar için bir kripto para birimi teklifi için deneyler yaptığı söyleniyor. Böyle bir token projesi için deneyler, piyasa değeri bazında dünyanın en...
Aslı Dinçer 26 Ocak 2021