Reklamı kapat

Yeni Coinbase Eklentisiyle Kripto Paralarla Alışveriş Kolaylaştı

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 3 Ağustos 2018
0 görüntülenme

Coinbase, milyonlarca web sitesinden Bitcoin, Ethereum, B.Cash ve Litecoin ile alışveriş yapılmasını sağlayan bir eklenti yayınladı.

Eklenti, 3 milyondan fazla WordPress sitesine entegre edilen açık kaynak bir platform olan WooCommerce ile çalışıyor.

Coinbase yeni bir blog gönderisinde duyuruldu ve GitHub’da mevcut. Gönderide;

“En popüler e-ticaret platformlarından biri olan WooCommerce kullanan tüccarlar için kripto para birimleriyle ödeme almak artık daha kolay.

Online mağazaların %28’inden fazlasında kullanılan eklentiyle mağazalar, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerden kripto paralarla ödeme alabilirler. Artan erişim, daha yaygın bir şekilde benimsenmeye yol açacak ve nihayetinde bizi açık finansal sistem hedefimize yaklaştıracak ” denildi.

Coinbase, kripto-para birimlerini ana akım için kolay bir ödeme seçeneği haline getirme misyonuna başladıklarını ve geri dönüşleri beklediklerini söylüyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Coinbase Ripple, EOS ve NEO’lu Yeni Altcoin Planını Duyurdu Kurumsal yatırımcılar için çalışmalarını hızlandıran Coinbase‘den önemli bir hamle daha geldi. San Francisco merkezli prestijli Bitcoin ve kripto para borsası gerçekleştirdiği blog duyurusu ile Ripple (XRP), EOS, Monero (XMR), NEO’nun da aralarında bulunduğu 34 kripto para için...
Serkan Eser 4 Ağustos 2018