Reklamı kapat

Coinbase Kapılarını Altcoinlere Açıyor

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 29 Eylül 2018
0 görüntülenme

Kripto para listeleme söz konusu olduğunda, genel olarak çekingen bir borsa olan Coinbase, duruşunu önemli ölçüde değiştirdi. California merkezli şirket şimdi kapılarını altcoin uygulamalarına açtı. Listeleme kriterleri için uygun ve güvenilir olan varlıklar yakın gelecekte Coinbase üzerinde yer alacak.

Coinbase, Altcoin Ordusunu Dikkatle Karşılayacak

Coinbase muhtemelen dünyanın en temkinli kripto para birimi borsası. Bugüne kadar sadece beş kripto para birimi – BTC, BCH, LTC, ETH ve ETC – listelendi ve listelemeye devam etmeden önce bu kararları avukatların ve düzenleyici kurumların yardımıyla verecek. Sürpriz bir hamle olarak, ABD borsası, paralarını listelemek isteyen proje ekiplerinden gelen başvuruları istemek için politikasını değiştirdi. Coinbase’i Salı günkü bir blog postunda şunları dedi:

 “Yeni varlıkları platformda desteklemeye her zaman temkinli yaklaştık…Bugün, yargı yetkisi çerçevesinde listeleme taleplerini yerine getirerek, yerel yasalarla uyumlu çoğu dijital varlığı hızla listelememizi sağlayacak yeni bir süreci duyuruyoruz. Pratikte, bu, platformumuzda listelenen bazı yeni varlıkların yalnızca belirli bir süre için belirli ülkelerde bulunan müşteriler için mevcut olabileceği anlamına geliyor. ”

Şirket politikası olduğu için onaylanan paralar herhangi bir liste ücreti olmadan eklenecek. Bununla birlikte, herhangi bir altcoinin listelenebilmesi için önce yasal ve güvenlik engelleri olacak.

Gözlemciler, Ripple gibi yüksek oranda merkezileşmiş koinlerin onaylanıp onaylanmadığını ya da Coinbase’in her zamanki gibi, ihtiyatlı davranmaya devam edip etmeyeceğini öğrenmek istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

news.bitcoin

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Moskova’nın Karanlık Bitcoin Piyasası Açığa Çıktı Rus gazeteci, Alena Suharevskaia, son zamanlarda ülkenin başkentinde gizli çevrimdışı kripto borsaları keşfetti ve bulduklarını yayımladı. Alena Suharevskaia, başkentteki gizli çevrimdışı kriptopara bürolarını anlatmasını takiben küçük bir yayımlama da paylaştı. Moskava’nın iş merkezinde, Suharevskaia, bir kaç tane kriptopara bürosu...
Mustafa Fatih Tahta 29 Eylül 2018