Coinbase Listeliyor: Piyasa Düşerken Bu Altcoin Uçuyor!

Coinbase Listeliyor: Piyasa Düşerken Bu Altcoin Uçuyor!
Coinbase Listeliyor: Piyasa Düşerken Bu Altcoin Uçuyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında özellikle büyük borsaların listesine girmek ilgili altcoin için önem arz eder. Çünkü bu kripto para birimi için bir kabul ve prestij meselesidir aynı zamanda. Bugün önde gelen kripto para borsası Coinbase, küçük ölçekli bir altcoin’i ‘deneysel’ etiketiyle listesine ekleyeceğini duyurdu. Bunun ardından token fiyatı uçuşa geçti.

Coinbase, listesine alacağını duyurdu, altcoin fiyatı fırladı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası yine düşüşe geçti. Lider kripto Bitcoin, sağlam bir destek olan 27 bin doları kırdı ve sert düşüş gördü. Büyük altcoin projelerinin çoğunluğu da basın zamanında benzer bir hareket sergiliyor. Bununla birlikte küçük ölçekli bir altcoin müthiş bir çıkış yaptı. Bu çıkış arka planında ise önde gelen kripto para borsası Coinbase’in listeleme duyurusu yatıyor. Coinbase, yaptığı açıklamada, Big Time (BIGTIME)’a deneysel etiketi ile destek ekleyeceğini belirtti. Bu doğrultuda kripto para borsası, şu duyuruyu yaptı:

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 token) Big Time (BIGTIME) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, işlemlerin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Coinbase ayrıca, likidite koşullarının sağlanması halinde işlemlerin bugün ilerleyen saatlerde başlayacağını belirtti. Coinbase, bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, BIGTIME-USD işlem paritelerinde alım satımı aşamalı olarak başlatacak. Altcoin fiyatı listeleme haberinin ardından dikey bir çıkış yaptı. Gün içinde 0,063 dolar seviyelerinde işlem gören BIGTIME, haberin ardından 0,01012 dolara fırladı. Bu token için günlük bazda yaklaşık %45 artış anlamına geliyor.

Altcoin
BIGTIME günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Coinbase ve OKX, BIGTIME için ortaklık kurdu

Coinbase, Big Time’ı (BIGTIME) spot piyasaya dahil etme kararını açıkladı. Bu heyecan verici altcoin projesi, daha önce Fortnite, Call of Duty ve World of Warcraft gibi popüler ve tanınmış oyunlar üzerinde çalışmış olan son derece yetenekli bir oyun geliştiricileri ekibi tarafından geliştirildi. Bu projenin arkasındaki temel amaç, oyuncuların yalnızca sahip olmalarına ve ticaret yapmalarına değil, aynı zamanda Non Fungible Token’ler (NFT) şeklinde dijital varlıklar oluşturmalarına olanak tanıyan çok oyunculu bir rol yapma platformu kurmak.

BIGTIME, 2021’den bu yana on milyonlarca dolar aralığında önemli yatırımlar çekti. Galaxy Digital, Animoca Brands ve Coinbase Ventures gibi önemli yatırımcılar desteklerini gösterdi. Ayrıca altcoin projesi, NFT’ler için önde gelen pazar yeri olarak kabul edilen Binance NFT’de birden fazla NFT satışını başarıyla gerçekleştirdi. Ayrıca Big Time, BIGTIME’ı platformunda tanıtmak için kripto borsası OKX ile güçlerini birleştirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Listeliyor: Piyasa Düşerken Bu Altcoin Uçuyor!