Reklamı kapat

Müjde: Coinbase LOOM ve Bu 10 Altcoini Ekliyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 gün önce
111 görüntülenme
Müjde: Coinbase LOOM ve Bu 10 Altcoini Ekliyor!

Kripto para birimi borsası Coinbase, yeni bir listeleme haberi ile gündeme geldi. Yaklaşık 11 altcoin projesini daha Custody platformunda destekleyeceğini duyurdu. Söz konusu coin’ler arasında Loom Network (LOOM), Automata (ATA), Mina Protocol (MINA) gibi kripto paralar da yer alıyor. İşte detaylar…

Coinbase Custody’de LOOM, ATA listeleniyor

Kadrosuna 9 Ethereum (ETH) tabanlı altcoin ve diğer iki kripto varlığı ekliyor. Böylece saklama hizmetlerini genişletiyor. Hacme göre Amerika’nın en büyük kripto borsası Coinbase Custody’nin artık Automata (ATA), DexTools (DEXT), Elastos (ELA), Gnosis (GNO), Inverse Finance (INV), Loom Network (LOOM), Lattice ( LTX), Mina Protocol (MINA), Mango (MNGO), Shping ve Lido wstETH (wstETH) için desteği var.  

Coinbase, yeni desteklenen kripto varlıklarının mevcudiyetinin saklama kuruluşu ve müşteri yargı yetkisine göre kısıtlanabileceğini söylüyor. Duyuru, yeni desteklenen altcoin’lerin çoğunda bazı fiyat değişikliklerine yol açtı.  Dün ATA yüzde 8, DEXT yüzde 6,24, GNO yüzde 3 yükseldi. Diğer yandan INV yüzde 9,46, LOOM yüzde 6,78, LTX yüzde 4,51 arttı. MINA yüzde 7,81, MNGO yüzde 5,39, wstETH yüzde 7,45 yükseldi. Son olarak ELA yüzde 1,09 oranında değer kazandı.

Coinbase Custody’nin önemi

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Coinbase Custody, kurumsal yatırımcıları hedefleyen bir kripto saklama hizmetidir. Müşterilere büyük miktarlarda kripto varlığını depolamak için güvenli bir platform sağlar. Bu sırada Coinbase CEO’su Brian Armstrong, FTX’in çöküşünün ardından çeşitli açıklamalar yaptı.

BofA, FTX Etkisiyle Notunu Düşürdü

Bilindiği gibi FTX’in çöküşü, kripto paralara yönelik endişelere yol açtı. FTX’in ve kardeş şirketi Alameda Research’ün likit olmayan rezervleri ortaya çıktı. Ayrıca saklama hizmeti sunan merkezi borsalara olan güveni azalttı. Kripto varlıklarına yatırım yapmayla ilgili endişelerin ortasında, geçtiğimiz günlerde müşterilere borsanın şu anda iflas etmiş haldeki rakibi gibi likidite sorunlarıyla karşı karşıya kalmayacağına dair güvence verdi. Armstrong, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Coinbase için [FTX’in çöküşü] bir sorun değil ve bunun nedeni, müşteri fonlarını bire bir desteklememiz. Ve bunun için bizim sözümüze güvenmek zorunda değilsin. Halka açık bir şirketiz ve bu nedenle bir Big Four muhasebe firması tarafından denetlenmiş mali tablolar yayınlıyoruz. Amerika Birleşik Devletleri’nde halka açıldığımızda SEC’e bir S-1 başvurusunda bulunduk ve kaydettik. Onlara işimizin nasıl yürüdüğünü tam olarak anlattık. Onlara denetlenmiş mali tablolarımızı gösterdik ve halka arz için bizi onayladılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analistler GALA ve Bu 3 Coin İçin Uyardı: Açığa Satacağım!
Analistler GALA ve Bu 3 Coin İçin Uyardı: Açığa Satacağım! Yakından takip edilen bir kripto analisti, Solana (SOL) sahiplerini akıllı sözleşme platformunun düşüş eğiliminin sona ermekten çok uzak olduğu konusunda uyarıyor. Ayrıca Gala (GALA)’yı da yakından izlediğini belirtiyor. Başka bir analist olan Nicholas Merten ise Ethereum’un (ETH)...
Aslı Dinçer 4 gün önce