Reklamı kapat

Bu 8 Altcoin İçin Müjde: Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
250 görüntülenme
Bu 8 Altcoin İçin Müjde: Coinbase ve 5 Borsa Listeliyor!

Kripto para piyasası FTX krizi ve krize yönelik yapılan açıklamaları takip ederken, alandaki diğer gelişmeler devam ediyor. Bu yazımızda, Coinbase dahil en son borsa listelemelerinden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Coinbase ve 5 borsa, yeni listelemeler hakkında duyuru yaptı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, işlem hacmi açısından ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase, platformda listelemeyi planladığı altcoin projelerine dair yol haritası oluşturdu. Zaman zaman, bu yol haritasına eklemeler yapıyor. Böylece, ileride borsanın bünyesine girme ihtimali olan projelerin ipucunu veriyor.

Ayrıca, Coinbase’in listelemeye yönelik böyle bir tutum sergilemesinin ardında borsanın listeleme haberlerinin büyük bir yankı uyandırması yer alıyor. Kripto para alanında deneyimli olanların hatırlayacağı gibi, Coinbase’teki kripto para listelemeleri, söz konusu coin’in dakikalar içerisinde sıçrama yaşamasına neden oluyordu. Hatta bu durum, kripto para alanında “Coinbase etkisi” adlı bir fenomenin ortaya çıkmasına sebep olmuştu.

Analist: Bu 3 Altcoin, FTX Çöküşünden Sonra Patlayabilir!

Borsanın en son duyurusuna göre, yol haritasına Vulcan Forged PYR (PYR) eklendi. Bu sırada, Coinbase’in yol haritasında yer alan her kripto paranın borsada listelenmediğini belirtmekte fayda var. Yani yol haritasına eklenmesi, PYR’in önümüzdeki süreçte Coinbase’te işlem görüp görmeyeceği konusunu kesinleştirmiyor. Diğer yandan, Coinbase’in dışında beş kripto para borsası, yedi altcoin için çeşitli duyurular yaptı.  Bu duyuruları aşağıdaki listede görebilirsiniz:

  • XT.COM, FON’u (INOFi) USDT çifti ile bugün, TSİ 10’da listeledi.
  • OKCoin’in Japonya şubesi olan OKCoin Japan, Zilliqa’yı (ZIL) JPY çifti ile listeledi.
  • BitMart, Tokamak Network’ü (TON) USDT çifti ile TSİ 12’de listeledi.
  • BitMart, Comtech Gold’u (CGO) USDT çifti ile TSİ 13’te listeledi.
  • LBank, Kusunoki Samurai’ı (KUSUNOKI) USDT çifti ile TSİ 9’da listeledi.
  • XT.COM, Gold Guaranteed Coin’i (GGCM) BUSD ve BNB çiftleri ile TSİ 10’da listeledi.
  • BitMart, Inery’i (INR) USDT çifti ile TSİ 18’de listeliyor.
Ünlü Tahminci: FTX Çöküşünde Bu 7 Altcoin'den Toplayın!

Kripto para alanında borsa listelemeleri neden önemli?

Kripto borsaları, gelecek vaat eden projeler ve sadece şansını deneyen birçok projenin başvurusu ile karşı karşıya kalıyor. Başvuruları, belirli kriterlere göre ayırıyorlar. Bu nedenle bir projenin kripto borsalarında listelenmesi, yatırımcılar arasında güveni ve güvenilirliği artırmaya yardımcı olur. Kripto para projeleri, tokenlarını pazarlamak ister. Ayrıca daha fazla yatırımcı kazanmak için bu platformları yaygın olarak kullanır. Ayrıca, bir coinin herhangi bir popüler kripto borsasında listelenmesi, piyasadaki diğer oyuncular için kapıların açılmasında domino etkisi yaratır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Aylar Öncesinden Bitcoin Düşüşünü Bildi! İşte Yeni Uyarısı
Aylar Öncesinden Bitcoin Düşüşünü Bildi! İşte Yeni Uyarısı Kripto para piyasası, yaşanan FTX krizinden kaynaklı, başta Bitcoin olmak üzere ciddi düşüşler yaşadı. Birçok yatırımcının karşı koyamadığı düşüşler, satış baskısıyla sonuçlandı. Ancak 10 Kasım Perşembe günü kripto piyasaları TÜFE verilerinin ardından bir toparlanma yaşadı. TÜFE verileri...
Nazlı Öykü Deniz 2 hafta önce