Önemli Gelişme: Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeledi!

coinbase
coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, yeni bir altcoin listeledi. Borsa Coinbase Pro’da listeledikten sonra ana platformuna Avalanche (AVAX)’ı ekledi. Kriptokoin.com olarak listeleme detaylarını sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Coinbase, yeni bir altcoin listeledi: Avalanche (AVAX)!

Büyük Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase, yeni bir altcoin listeledi. Borsa ana platformuna Avalanche (AVAX)’ı ekledi ve şu açıklamada bulundu:

Bugünden itibaren Avalanche (AVAX), Coinbase.com’da ve Coinbase Android ve iOS uygulamalarında kullanılabilir. Coinbase müşterileri, burada her varlık sayfasında belirtilen belirli istisnalar dışında, artık Coinbase tarafından desteklenen çoğu bölgede AVAX ticareti yapabilir, gönderebilir, alabilir veya depolayabilir. Bu varlıklar için alım satım da Coinbase Pro’da desteklenmektedir.

Coinbase Önemli Bitcoin Tweetini Sildi! Ekim Gerçek Mi?

Kripto para projesi Avalanche (AVAX) nedir?

Avalanche (AVAX), kendisini merkezi olmayan uygulamalar için açık, programlanabilir bir akıllı sözleşme platformu olarak tanımlıyor. AVAX, işlem ücretlerini ödemek için kullanılır ve ağın güvenliğini sağlamak için stake edilebilir. Avalanche, Ethereum‘un programlama dili olan Solidity ile uyumludur ve “alt ağlar” olarak özel veya genel Blockchain’leri dağıtmak için kullanılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Önemli Gelişme: Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeledi!