Coinbase: Yeni Kripto Eklenmeyecek

1 görüntülenme

Coinbase perşembe günü yaptığı açıklamada şimdilik kendi şirket platformuna veya dijital varlıklarına (GDAX borsasına) yeni kripto para eklemeyi düşünmediğini söyledi.

Müşterilerinin Bitcoin, Litecoin, Ethereum, son zamanlarda da Bitcoin Cash satın almalarına, satmalarına, deposit olarak bırakmalarına veya çekmelerine izin veren şirket bir blog yazısında bu işleme yeni bir varlık ekleme durumlarını açıklamak istediğini söyledi.

Bahsedilen blog yazısında geçen yılın Digital Asset Framework duyurusu da yer aldı. Bu duyuruda GDAX’ın borsasına yeni bir token veya coin eklenilirken izledikleri kriterler açıklanmıştı. Şirket daha sonra şunları söyledi:

“Bu açıklamanın yapıldığı tarihten itibaren biz GDAX ve Coinbase borsasına herhangi bir varlık ekleme kararı almadık. Bunun aksini belirten her iddaa gerçek dışıdır ve şirketimiz tarafından yapılmamıştır.”

Bu güncellemenin ardından Coinbase’e geleceği yönünde iddialar olan Ripple biraz da olsa değer kaybetti.

CoinMarketCap veri sitesine göre, son haftalarda XRP, Perşembe günü 3.84 $ olan rekor bir seviyeye ulaştı. Bundan sadece üç hafta önce, token 1 dolardan daha az bir miktarda işlem görüyordu.

Son gelişmelerle Ripple fiyatı 3,25 dolar seviyelerine gerilese de dünyanın en büyük ikinci piyasa değerine sahip kripto parası olmayı sürdürüyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Wall Street’in Yeni Gündemi: Kaldıraçlı Bitcoin İşlemleri ABD’li fon yöneticileri vadeli işlemler ile Wall Street’e giriş yapan Bitcoin ile ilgili yeni planlar üretmeye devam ediyorlar. Vadeli işlemler kripto kar/zarar dengesi için fayda sağlarken bunun tam tersi bir uygulama gündeme geliyor. Yeni fikirle birlikte kripto...
Serkan Eser 7 Ocak 2018