Coinbase, O Altcoin’e Yüklü Yatırım Yaptı: Biriktiriyor!

Coinbase, O Altcoin’e Yüklü Yatırım Yaptı: Biriktiriyor!
Coinbase, O Altcoin’e Yüklü Yatırım Yaptı: Biriktiriyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Coinbase’in yatırım kolu olan Coinbase Ventures, Aerodrome Finance (AERO) tokenlarına yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Kripto analiz platformu Nansen, Coinbase Ventures’ın daha önce piyasadan AERO altcoin projelerini satın aldığını duyuran Aerodrome’un ardından gizli cüzdan adreslerinden yapılan transferlere göre 2,7 milyon dolar değerinde 4,7 milyon AERO tokenı daha biriktirdiğini ortaya koydu. İşte detaylar…

Coinbase için altcoin alımı devam ediyor

Büyük yatırımcılar ve kripto şirketleri, tokenlarda pozisyon oluşturmak için genellikle TradingVault adı verilen bireysel araçları kullanıyor. Nansen’ın verilerine göre Coinbase Ventures, Temmuz ayı başında da TradingVault aracılığıyla 1,5 milyon AERO tokenı daha yatırım portföyüne ekledi. Nansen, “Coinbase Ventures tarafından satın alınan tüm tokenlar, daha geniş Aerodrome Finance ekosistemi içinde kilitli durumda” olduğunu belirtti.

O 11 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Geldi: Fiyatlar Uçtu!O 11 Altcoin İçin Listeleme Müjdesi Geldi: Fiyatlar Uçtu!

Aerodrome daha önce Coinbase Ventures öncülüğündeki Base Ecosystem Fund’ın piyasadan AERO tokenları satın aldığını duyurmuştu. Bu fon, Base zincirine dayalı olarak inşa edilen yeni nesil zincir içi projelere yatırım yapıyor. Aerodrome, Slipstream havuzlarının kullanıma sunulmasının ardından 7 ayda 1 milyar dolarlık kümülatif hacme ulaştığını ve 3 ayda bu rakamı 15 milyar dolara fırlattığını açıkladı. Coinbase Ventures’ın AERO tokenlarına yatırım yapmasının ardından aylar içerisinde Aerodrome Finance (AERO) fiyatı %500’ün üzerinde yükseldi. Son 24 saatte ise haftalık %15’lik bir yükselişin ardından fiyat %1 oranında düşüş yaşadı. Son 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,603 dolar ve 0,631 dolar olarak kaydedildi.

AERO fiyatında son durum nedir?

Aerodrome kısa süre önce kümülatif hacminin 7 ay içinde 1 milyar dolara ulaştığını ve Slipstream havuzlarının konuşlandırılmasının ardından üç ayda 15 milyar dolara fırladığını bildirdi. Aerodrome Finance (AERO) fiyatı, Coinbase Ventures’ın AERO tokenlarını satın almasının ardından %500’ün üzerinde değer kazandı. Son 24 saatte fiyat, bir haftadaki %15’lik yükselişin ardından %1 düştü. 24 saatlik en düşük ve en yüksek değerler sırasıyla 0,603 dolar ve 0,631 dolardır.

‘Satın Al’ Sinyalleri Yandı: Bu 2 Kripto Para Fırsat Bölgesinde!

Ayrıca işlem hacminin de son 24 saat içinde %12 oranında düşmesi, yatırımcıların ilgisinin azaldığını gösteriyor. 0,65 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kırılma muhtemelen daha fazla yükselişi tetikleyecek. Bununla birlikte, işlem hacmi de son 24 saatte %12 düşüş göstererek yatırımcıların ilgisinde bir azalma olduğunu işaret ediyor. Uzmanlar, fiyatın 0,65 dolarlık direnç seviyesini aşması durumunda daha fazla yükselişin tetiklenebileceğini öngörüyor.

Bu gelişmeler, kripto para piyasalarında yatırımcıların güvenini artıran önemli bir sinyal olarak değerlendiriliyor. Coinbase Ventures gibi büyük bir oyuncunun yatırımları, Aerodrome protokolünün geleceğine dair olumlu bir izlenim yaratıyor. Ancak son dönemdeki fiyat düşüşü ve işlem hacminin azalışı, yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini de hatırlatıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase, O Altcoin’e Yüklü Yatırım Yaptı: Biriktiriyor!