Coinex Borsası Yeni Güncellemesi ve Avantajları

coineex
coineex
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
CoinEx, “Aegis” adlı sistem yükseltmesini tamamladı. Bu yükseltme, CoinEx’in temel platformunun performansını ve güvenliğini önemli ölçüde geliştirir, yeni sistemin taşıma kapasitesini ve eşleştirme performansını en az on kat artırır ve kullanıcıların sipariş verme, iptal etme, eşleştirme ve takas gibi ticaret deneyimlerini etkin bir şekilde optimize eder.

UPGRADE ayrıca, yanı sıra yepyeni bir risk kontrol sistemi ayrıca kullanıcıların varlıklarının güvenliğini korumak için kabul edilmiştir CoinEx istikrar ve kullanılabilirliğini arttırır.Çekirdeği iyileştirdikten sonra, CoinEx ekibi ön uç yükseltmesine katıldı.

CoinEx, Aralık 2020’de ürünün ön ucunun geliştirilmesini ve optimizasyonunu tamamladı ve kullanıcı arayüzü tema stilini, etkileşimli deneyimi ve kullanıcı davranış yolunu kapsamlı bir şekilde ayarladı. Artık kullanıcıların varlıkları yönetmesi ve işlem yapması daha uygun..

CoinEx Kripto Para Borsasının İncelemesi

Platform, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için gayet kullanışlı ve uygundur, CoinEx için ana avantajlarından bazıları şunlardır edelim;

İşlemlerin Hızlı Bir Şekilde Gerçekleşmesi

Çoklu işlem eşleştirme motoru, binlerce işlemin hızlı bir şekilde işlenebildiğinden, CoinEx’in başlıca avantajlarından biri olarak kabul edilir. Böylece, şu anda Bitcoin (BTC) – uzun ve pahalı işlemler ile ilişkili ana konulardan birinden kaçınmaya yardımcı olur.

Fonların Korunması

CoinEx, her müşterinin parasının %100 güvencesini sunmaktadır. Temel olarak, bir kullanıcının böyle bir istekte bulunmasını istediği zaman, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde kullanmanın imkansız olduğu durumlarda, tüm varlıkların geri çekilebileceği anlamına gelir.

Üst düzey güvenlik

CoinEx, çok sayıda güvenlik protokolü (gelişmiş SSL protokolleri dahil) uygulayarak en üst düzey koruma sağlamaktadır. Kullanıcının güvenliği de, soğuk multisig cüzdanların kullanımı ve 2FA’nın etkinleştirilmesiyle artırılmıştır. Tüm borsalar, güvenlik konularına şiddetle vurgu yaparken, saldırı saldırılarının hala oldukça sıradan olduğunu hatırlamak önemlidir, bu yüzden bir değişim seçerken aşırı güvenlik öncelikli olmalıdır.

Ticari Fırsatlar

Kaldıraç ticaretinin olmamasına rağmen, CoinEx hala yüksek profilli bir ticaret platformu olarak kabul edilebilir. TradingView destekli chars, yatırımcılara piyasadaki mevcut durumun derinlemesine analizini sağlar.

CoinExNasıl Kullanılır?

  1. Buraya tıklayarak siteye gidiyorsunuz.

Yapmanız gereken ilk şey ‘Kayıt Ol’ düğmesine tıklamak ve karşınıza çıkan formu doldurmaktır. 

Şimdi sol üst köşedeki tüm mevcut varlıkların listesini görebileceğiniz ‘Ticaret’ bölümüne gidin.

  1. Diğer borsalarda olduğu gibi, sayfanın ortasında bir şamdan grafiği de vardır. Sitenin İngilizce versiyonu varken, orada tercüme edilmez grafik göstergeleri gibi bazı işleyen metinler için ise ne yazık ki çeviri seçeneği yoktur.
  2. Bu çizelgenin altında, ilgili formun yardımıyla bir limit emri veya bir piyasa emri verebilirsiniz. CoinEx’in doğal jetonu CET’i edinenler için komisyon ücretlerinin % 50 indirim olduğuna dikkat edin.
  3. Ticari güdümlü madenciliğe katılmak istiyorsanız, ‘Madencilik’ bölümüne gidin. Sadece kendi kimlik taramalarını (KYC) yapan kullanıcılar bunu yapabilir

CoinEx İşlem Ücretleri

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni borsalar düşük ücretler sunarak müşterileri çekmeye çalışmaktadır. Aslında, CoinEx’in ücretleri son derece düşüktür. CoinEx, yapımcılar için tamamen ücretsizdir, ancak sadece% 0.1 oranında ücret alınır. Ancak, Bitcoin Cash (BCH) hariç tüm para birimleri için hala küçük para çekme ücretleri vardır. Daha fazla bilgi için CoinEx’in web sitesini ziyare edebilirsiniz.

Ayrıca CoinEx’in son zamanlarda gerçekleştirdiğ 20.000$ dağıttı yarışmanın detaylarına erişmek için tıklayınız.

Coinex Borsası Yeni Güncellemesi ve Avantajları