CoinEx P2P İşlemleri Başlatarak Platform Kullanıcıları İçin Daha Verimli ve Kullanışlı İtibari Para İşlemleri Sağlıyor

CoinEx P2P İşlemleri Başlatarak Platform Kullanıcıları İçin Daha Verimli ve Kullanışlı İtibari Para İşlemleri Sağlıyor
CoinEx P2P İşlemleri Başlatarak Platform Kullanıcıları İçin Daha Verimli ve Kullanışlı İtibari Para İşlemleri Sağlıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel kripto varlık işlemleri giderek yaygınlaştıkça, yatırımcıların işlem kanallarına olan talebi de sürekli artıyor. Verimli ve uygun sermaye akışı yöntemleri, kripto para yatırımcıları için en önemli hususlardan biri haline geldi. Piyasa taleplerini daha fazla karşılamak ve kullanıcıların işlem deneyimini geliştirmek için küresel kripto varlık borsası CoinEx, P2P işlem hizmetini resmen başlattı. Bu, küresel kullanıcılara daha verimli ve uygun bir itibari para açma kapama kanalı sağlamayı ve yatırımcıların itibari para işlemlerini kolaylıkla ve düşük maliyetle gerçekleştirmelerine olanak tanımayı amaçlamaktadır.

P2P işlem veya eşler arası işlem, doğrudan iki kullanıcı arasında gerçekleşen bir işlem şeklidir. P2P, itibari para birimi ve kripto para birimi arasında değişim yapmanın bir yolunu sunarak kullanıcıların birbirleriyle doğrudan iletişim kurmasına ve işlemleri tamamlamasına olanak tanır, böylece hızlı ve kolay giriş ve çıkış işlemleri gerçekleştirir.

Şu anda, tüm kripto endüstrisinde, P2P işlem modeli “standart” bir hizmet haline gelmektedir. Kullanıcılara yalnızca daha fazla özgürlük ve kolaylık sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda işlem maliyetlerini düşürüyor ve sermaye akışının hızını ve verimliliğini artırıyor. Kripto para işlem platformları için P2P modeli, kullanıcıları ve piyasayı birbirine bağlayan vazgeçilmez bir köprü görevi görüyor. Kullanıcılar için P2P alım satım yöntemi, kullanıcılar arasında doğrudan işlem yapılmasına olanak tanıyarak son derece esnek ve kişiselleştirilmiş alım satım seçenekleri sunar. Sadece alım satım sürecini basitleştirmekle ve alım satım esnekliğini ve rahatlığını artırmakla kalmaz, aynı zamanda sermaye giriş/çıkış rampasının verimliliğini de büyük ölçüde artırır.

CoinEx’in P2P hizmetinin başlatılması, kullanıcıların itibari para birimi ve kripto para birimi arasında takas yapmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak, sermaye akışı verimliliğini önemli ölçüde artıracak ve kullanıcılar için itibari işlemleri daha hızlı hale getirecektir. CoinEx’in P2P hizmeti aşağıdaki avantajlara sahiptir:

1. Platform genelinde 0 işlem ücreti, ek maliyet yok

CoinEx kullanıcıları, P2P işlem hizmetlerini kullanırken herhangi bir ek işlem ücretine maruz kalmayacak ve maliyet yüklerini ortadan kaldıracaktır. Rampa açma/kapama işlemleri için CoinEx kullanıldığında, platform kullanıcılarının gelecekteki işlem maliyetleri önemli ölçüde azalacaktır.

2. Çoğu bölge ve itibari para birimi için kapsamlı destek

CoinEx‘in P2P hizmeti yüzden fazla itibari para türünü desteklemekte ve dünya çapında birden fazla ülke ve bölgeyi kapsamakta olup, dünya çapında 5 milyondan fazla kripto kullanıcısının uygun itibari para giriş ve çıkış hizmetlerinden yararlanabilmesini sağlamaktadır.

3. Rahat iletişim, hızlı işlemler

CoinEx’in P2P hizmeti, alıcıların ve satıcıların doğrudan iletişim kurabilmelerini ve alım satım ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilmelerini sağlamak için gerçek zamanlı iletişim kanalları sağlayarak fon işlemlerini daha sorunsuz ve hızlı hale getirirken aynı zamanda işlem verimliliği ve güvenliğini de sağlar.

Temel KYC sertifikasyonunu ve güvenlik doğrulamasını tamamlayan herhangi bir CoinEx kayıtlı kullanıcısı, CoinEx resmî web sitesini (https://www.coinex.com/en/) ziyaret ederek, açılır menüden “İtibari Para” ve “P2P İşlem”ni seçerek CoinEx’in P2P hizmetini kullanabilir.

Yükselen Marka Değeriyle CoinEx Marka Günü’nü Başlattı: 1.000.000 CET Airdrop Sizi Bekliyor!

CoinEx’in P2P hizmetinin resmi olarak başlatılmasıyla CoinEx, gelecekte kullanıcılara daha kapsamlı işlem seçenekleri sunarak, kullanıcıların daha verimli ve uygun itibari para açma/kapama imkanı elde etmelerine yardımcı olacak. Ayrıca CoinEx ekibi, kullanıcı varlıklarını kapsamlı bir şekilde korumak için birden fazla güvenlik önlemi benimseyerek, uygun ticaret hizmetlerinin keyfini çıkarırken fonların güvenliğini sağlar.

Kuruluşundan bu yana CoinEx, dünyayı dönüştürmek için blokzincir teknolojisini kullanarak “önce kullanıcı” hizmet konseptiyle yönlendirildi. Güvenli, verimli, istikrarlı ve şeffaf bir işlem ortamı yaratırken kullanıcılara daha çeşitli ürün ve hizmetler sunmaya çalışmaktadır. P2P işlem hizmetinin sunulması, CoinEx’in kullanıcı hizmet deneyimini optimize etmeye yönelik sürekli çabalarının bir tezahürüdür ve kripto varlık işlemlerini gerçekten daha basit, daha verimli ve daha kullanışlı hale getirir.

CoinEx Hakkında

2017 yılında kurulan CoinEx, işlem yapmayı kolaylaştırmaya kendini adamış küresel bir kripto para borsasıdır. Platform, 200’den fazla ülke ve bölgede 5 milyondan fazla kullanıcı için spot ve marj işlemler, vadeli işlemler, takas, otomatik piyasa yapıcılığı (AMM) ve finansal yönetim hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunmaktadır. CoinEx, kuruluşundan bu yana “önce kullanıcı” hizmet ilkesine kararlılıkla bağlı kalmıştır. CoinEx, eşitlikçi, saygılı ve güvenli bir kripto para işlem ortamını geliştirmek gibi samimi bir niyetle, kullanımı kolay ürünler sunarak farklı deneyim seviyelerine sahip bireylerin kripto para dünyasına kolaylıkla erişmesini sağlar.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

CoinEx P2P İşlemleri Başlatarak Platform Kullanıcıları İçin Daha Verimli ve Kullanışlı İtibari Para İşlemleri Sağlıyor