En Çok Satan 5 NFT Token Koleksiyonuna Bakın!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 25 Mart 2022
6 görüntülenme
nft graphic screenshot of opensea an nft website

Geçtiğimiz birkaç yıldaki kripto patlaması, daha yeni bir piyasanın rekor seviyelere çıkmasına yardımcı oldu. Sanatçılar, yatırımcılar ve girişimciler gelişmekte olan Web3 alanına katıldıkça toplam NFT piyasanın işlem hacmi geçen yıl 24 milyar dolara ulaştı. Ancak satış baskısı, NFT sektörüne de olumuz yansıdı. NonFungible.com’dan alınan veriler, haftalık NFT satışlarının, Ocak ayından bu yana yarı yarıya azıldığını gösteriyor. Peki, bu hafta hangi NFT token koleksiyonları çok satıldı? İşte liste ve ayrıntılar…

Geçen haftadan bu yana en çok işlem gören 5 NFT token

Doodles

Doodles, 10.000’lik bir koleksiyon adetiyle renk, özellik ve boyut yelpazesine sahip NFT koleksiyonu. Haftalık satış hacmi 3,9 milyon dolar ve 315 parçası işlem gördü. Bu süreçte en yüksek teklif 203 bin dolardı.

VeeFriends

Geçtiğimiz haftadan bu yana, VeeFriends NFT koleksiyonu, 147 parça üzerinden 6,4 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti. Bu esnada en büyük teklif 113 bin dolardı. VeeFriends, 10.255 parçalık bir NFT koleksiyonudur. Projenin amacı “anlamlı fikri mülkiyet yaratmak ve olağanüstü bir topluluk yaratmak”.

The Sandbox

Üçüncü sırada, son 7 günde, 679 NFT üzerinden 7,6 milyon dolar satış hacmi kaydeden The Sandbox yer alıyor. En yüksek satış ise 26 bin dolar oldu. Sandbox, kısaca, kullanıcıların LAND NFT’lerine sahip oldukları topluluk odaklı bir UGC-voksel platformu.

CryptoPunks

Popüler NFT koleksiyonu CryptoPunks, 162 parçalık satışta 8,6 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı. En yüksek teklif 371 bin dolar oldu. CryptoPunks, Ethereum tabanlı 10.000 benzersiz NFT karakteri bulunan, CryptoArt hareketine ilham bir veren proje.

Çok Satan 5 NFT Token

Bored Ape Yacht Club

İlk sıradaki, 33,5 milyon dolarlık işlem hacmi, 2,588 NFT satışı ve 716 bin dolar en yüksek teklif ile Bored Ape Yacht Club. “BAYC”, Ethereum tabanlı 10.000 parçalık NFT koleksiyonu. Bored Ape Yacht Club üyelik kartı üyelerine özel avantajlar erişim sağlar.

Çok Satan 5 NFT Token

Bu avantajlar biri Apecoin (APE), APE, BAYC yatırımcılarına airdrop olarak hediye edildi. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Apecoin rehberine göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Group 8
Streamr Nedir? DATA Coin Nasıl Alınır? Streamr nedir? Streamr, kullanıcıların veri kümeleri oluşturmasını mümkün kılmayı amaçlayan bir blockchain projesidir. Bu makalede, Streamr nedir, ne sunar, DATA coin nasıl alınır, ne için kullanılır gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık. Streamr nedir?...
Kriptokoin.com 25 Mart 2022