ColdStack Partnerlik ve İşbirlikleri

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 30 Kasım 2021
38 görüntülenme
coldstack 1 1

Kripto ekosisteminde bulunan en iyi oracle teknolojisine sahip olan ChainLink ile geçen aylarda Fiyat Feed konusunda işbirliği yaptığını duyuran ColdStack ekibi, bu sefer de büyük bir partnerlik anlaşması yaptığını resmi Twitter hesaplarından attığı tweet ile paylaştı.

İşte ColdStack ve ChainLink partnerliğinin detayları!

ColdStack ekibi, geçtiğimiz aylarda Fiyat Feed’inde kripto ekosistemindeki en iyi oracle teknolojisine sahip ChainLink ile ortaklık duyurusunda bulunurken, bu kez resmi Twitter hesaplarından bir tweet ile harika bir ortaklık anlaşmasına imza attıklarını paylaştı.

Toplulukta bulunan katılımcıların talepleriyle belirlenen GAS ücreti sorununu çözmek için çoklu-zincir (multichain support) desteği kullanılarak Binance Smart Chain (BSC) üzerinden Pancake Swap borsasında işlem görmeye hazırlandığı bildirilirken “Artık GAS ücreti yok” ibaresiyle yatırımcılarını sevindirdi.

ColdStack, Stratos ile en son merkezi olmayan depolama entegrasyonunu sunmaktan gurur duyar

ColdStack, Stratos ile en son merkezi olmayan depolama entegrasyonumuzu sunmaktan gurur duyar. ColdStack, platform teknik yeteneklerini geliştirmeye devam ederken, merkezi olmayan depolamaya benzeri görülmemiş bir yaklaşım benimseyen bir platformu memnuniyetle karşılıyor. ColdStack topluluğunu Stratos Blockchain’i keşfetmeye teşvik etmekten mutluluk duyuyor.

Stratos veri ağı çözümleri, büyüyen merkezi olmayan depolama ekosistemi için giderek daha önemli hale gelen ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğe yönelik adımlar atıyor. Prometheus Labs’ın kuluçka dediği “kuluçka” döneminde olan ColdStack projesinin ana sponsorları GBV, Paribus Ventures, Spark Digital Capital’in yanı sıra 25 yatırım firması tarafından destekleniyor. Ortakların listesini ayrıntılı olarak tanımak isteyenler https://coldstack.io/ adresini ziyaret edebilirler.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

shiba inu whale watcher
Shiba Inu (SHIB)’dan Balina Rekoru: 2,3 Milyar Dolar Görüldü! Balina dedektifi WhaleStats verilerine göre, %35’lik rallinin ardından Shiba Inu balinaları, kısa sürede 300 milyon dolardan fazla SHIB satın alarak yeni bir rekor kırdı. Balinalar Shiba Inu yağmasına başlıyor WhaleStats’a göre Shiba balinaları 2,3 milyar dolardan fazla...
Buğra Çağlar 30 Kasım 2021