Credit Suisse Dijital Yetkilisi Blokchain Yatırımı Platformu Kurmak için İstifa Etti

1 görüntülenme

Eski Credit Suisse yöneticisi Ethereum blok zinciri üzerinden kendi yüksek kaliteli yatırım platformunu başlattı.

TEND isimli, kendini “paylaşılan mülkiyetin yeni bir örneğini oluştmanın yanında anlam ve finansal değeri olan eşsiz varlıkların keyfini çıkarmak için akıllı kontrat teknolojileri” olarak tanıtan kuruluş ayrıca bir ICO girişimi başlattı.

Ek olarak Crypto Valley Association sözcüsü Oliver Bussman’ı da danışman olarak görevlendiren kuruluşun ICO token’i İsviçre kanunu tarafından yapısı korunan ilk token olacak.

Credit Suisse eski Dijital Görevlisi ve TEND CEO’su Marco Abele, “Günümüzde birçok insan, mülkiyete oranla tecrübeye daha fazla önem veriyor ve yalnızca bir şeylere sahip olmanın değil, güzel şeylere erişmenin yollarını arıyor” dedi.

“Aynı zamanda, geleneksel yatırımlar yeni jenerasyon için artık ilgi çekici olmuyor. Bu durum anlamlı ve özel varlıkları gittikçe daha arzu edilir ve dolayısıyla değerli kılıyor. TEND, bu iki eğilimin sunduğu fırsatlardan doğdu.”

Projenin hukuki detayları, İsviçre‘nin kripto para endüstrisi düzenlemelerle ilgili sert görüşlerini dile getirildiği, mümkün olan en erken zamanda geldi.

Bussmann’in Crypto Valley Association kuruluşu sözde ICO’lar için ‘Davranış Kuralı’ geliştirdi. Bununla İsviçre’nin düzenleyici alanlardaki ilerlemelerin diğer alanlar boyunca sekmeye uğrayacağını umuyordu.

Abele kendi satışı hakkında ayrıca “TEND’in ileriye dönük felsefesi bizim yatırım stratejimize yansıdı” dedi.

“Token yaratan olayların, bizimki gibi para kazandıran yenilikçi girişimlerin geleceği olduğuna inanıyoruz. Bu gelişmelere öncülük etmekten dolayı çok mutluyuz. “

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır? Geleneksel yasal para sistemlerinde, hükümet gerektiği zaman daha fazla para basabilir. Ancak Bitcoin‘de, para basılı dahi değildir -keşfedilir. Dünya çapındaki bilgisayalar birbirleriyle rekabete girerek koin‘leri ‘kazmaya’ çalışırlar. Bitcoin madenciliği nasıl yapılır? İnsanlar birbirlerine ağ üzerinden sürekli Bitcoin...
Egehan Karışman 5 Kasım 2017