CryptoOracle Ortak Kurucusu: Bitcoin Altından Daha İşlevsel

Google News

Birçok analist Bitcoin ve altının doğası arasındaki bağlantının birbirine benzer olduğunu düşünüyor ve bazıları Bitcoin’in “orijinal” altın ile paylaştıkları benzerlikler nedeniyle bu dijital varlığı “dijital altın” olarak adlandırıyor.

CryptoOracle’deki kurucu ve ortaklardan biri olan Lou Kerner, Bitcoin’in aslında bazı alanlarda ve niteliklerde birebir altın olabileceğinin altını çizdi. CNBC’nin kripto odaklı “The Coin Rush” bölümünde konuşan Kerner şunları söyledi:

Altın, küresel değer deposu olarak ortaya çıktı ve tam anlamıyla birkaç bin yıl boyunca bu pozisyonda devam etti. Ama artık şimdi işlevsel olarak altından daha iyi olabileceğini düşündüğümüz Bitcoin var. Bu yüzden, bir haftada ya da 5 yılda değil yani zaman içinde insanların Bitcoin’i değer deposu olarak kullanmalarını bekliyoruz.

2 İlginç Nokta

Bu ifade, Bitcoin’in “dijital altın” olarak iki ilginç noktasını vurguluyor. İlk olarak, Bitcoin doğal olarak altından daha iyi olabilir. CryptoOracle yöneticisi herhangi bir spesifik değer / özellikten bahsetmezken, Bitcoin’in kullanım kolaylığını, değişmezliğini, dijital doğasını ve daha fazlasının bazı insanların altının yerine kullanmayı tercih etmesinin nedenleri olarak gördüğü varsayılabilir.

İkincisi, şu anki en önemli kriptonun, altının binlerce yıldır kendi kendine oyduğu pazar payında yer almaya başlaması. Ethereum World News haberine göre, VanEck / MVIS’deki dijital varlık stratejisinin direktörü olan Gabor Gurbacs, Bitcoin’in dijital altın olarak başarılı olması durumunda 20.000 dolarlık bir değere sahip olabileceğini iddia etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku