Reklamı kapat

Dan Bilzerian’dan Kripto Para Mesajı

mcgregor
mcgregor 23 Nisan 2018
0 görüntülenme

Ermeni milyoner Paul Bilzerian’ın oğlu Dan Bilzerian, milyonlarca hayranına kripto para dünyasına geri dönme zamanının geldiğini söyledi. 


Dan Bilzerian

Buzzfeed’in “Instagram’un en popüler adamı” olarak adlandırdığı ve net varlığı 100 milyon doları aşan açık sözlü kumarbaz ve internet fenomeni Dan Bilzerian, bugün yaptığı açıklama ile piyasaya geri dönmeye hazırlandığını ima etti.

Bilzerian, Aralık 2017’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini takip eden yaklaşık altı aylık bir fiyat gerilemesi sonrasında, Bitcoin fiyatlarının yükseliş eğilimine döndüğü teorisine ağırlık veren son isim.

Kripto para dünyasının erken benimseyicilerinden olan Bilzerian, geçen yıl Mayıs ayında kamuoyuna yüksek miktarda Bitcoin satın aldığını açıklamıştı. Bilzerian ayrıca piyasada hiçbir işe yaramayan yüzlerce “shitcoin” demiş ve eklemişti;

“SuperBowl’a bahis yapmak kadar heyecanlı, muhteşem.”

Daha sonra ise Bilzerian’ın, mevcut hisselerinin % 50 Bitcoin, % 25 Ethereum ,% 15 Monero ve % 10 Bitcoin Cash’ten oluştuğu iddia edilmişti.

Bitcoinist

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu Haber Bitcoin ve Altın'a Pik Yaptırdı! İşte Yaşananlar
İran’dan Bankalara Bitcoin Yasağı İran Merkez Bankası, İran’daki finans kurumlarının ve bankaların bitcoin ile diğer kripto para birimlerinin işlemlerine dahil olmasını engellemek istiyor.  Kara para aklama ve terörist finansmanında kripto paranın yasadışı olarak kullanılmasından endişelenen İran Merkez Bankası (CBI), ülkenin ulusal...
Burak Can Senyelli 23 Nisan 2018