Dash 2 Trade Kripto Yatırım Araçlarını Geniş Kitlelere Ulaştırıyor (Sponsorlu)

Kriptokoin
Kriptokoin 3 hafta önce
101 görüntülenme
Ön Satışta 3 Milyon Dolara Ulaşan Dash 2 Trade Nasıl Alınır? (Sponsorlu)

Kripto para yatırımı son birkaç yıldır son derece popüler hale geldi. Ancak birçok yatırımcı tüm bu kargaşanın ne olduğunu hâlâ merak ediyor olabilir. COVID-19 sonrası ekonomilerini toparlamaya çalışan ülkeler ve Fed’in sıkılaşma politikaları yatırımcıları alternatiflere yönlendirdi. Zenginlik ya da yıkım heyecanı bazı yatırımcıları temkinli olmaya iterken bazılarını da sağlam projelere yatırım yaparak büyük kârlar elde etme şansını kovalamaya yönlendiriyor. 

2022’deki ayı piyasasında yaşanan ‘kıyamet’ ve kasvete rağmen, Bitcoin küresel jeopolitik iklimdeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor ve yatırımcılar farklı limanlara yönelmek için kripto para yatırım tavsiyeleri takip etmeye devam ediyor. 

Aslında kripto para kullanmanın ve yatırım yapmanın pek çok avantajı var. Peki yatırımcılar itibari para birimleri çoğu şey için gayet iyi çalışırken neden kripto para birimini seçsin? Yeni projeler güvenilir mi? Ön satışta olan projelerde hangisi dikkat çekiyor? Sizler için son günlerde dikkatleri üzerinde toplayan yepyeni bir kripto analiz platformu olan Dash 2 Trade çılgınlığını mercek altına alacağız.

Dash 2 Trade Nedir?

Yeni bir kripto analiz ve sinyal platformu olan Dash 2 Trade nedir merak ediyorsanız detaylı bir şekilde gelin açıklayalım. Dash 2 Trade, teknik göstergeler ve uyarıların yanı sıra sofistike zincir üstü veriler ve işlem taktikleri sunarak yatırımcılara mümkün olan en yüksek miktarda kar sağlamayı hedefliyor. Muazzam talep nedeniyle yatırımcılar, güncel olarak ön satış gerçekleşirken fiyatlar fırlamadan önce projenin native tokeni D2T tokenlerini satın almak için acele ediyor.

Projenin başarısının başlıca nedenlerinden birinin, yarattığı yaygın ilgi olduğu görülüyor. Bu teknoloji; özelleştirilmiş otomatik alım satım, kapsamlı zincir üstü ölçümler, bir ‘Dash Score’a dayalı satış öncesi sıralama, stratejileri tasarlama, test etme için dahili bir platform ve bir varlığın sosyal medyada bahsedilmesi yoluyla alıcı duyarlılığını saptamak adına bir mekanizma sağlıyor. En önemlisi ise yatırımcıların tüm bu özelliklere tek bir arayüz üzerinden erişebilmesidir.

Kapsamlı Kripto Analiz Platformu

Bu dikkat çeken coin analiz platformuyla Dash 2 Trade aboneleri, kayıpları en aza indirmek amacıyla Stop Loss (Koşullu Emir) ve Take Profit (Kar Al) emirlerinin nerede konumlanacağına dair içeriden ipuçlarına da erişebilecekler. Bu ipuçları, kayıpları en aza indirmek için bir teklif bağlamında sağlanacak.

Öte yandan, bu kripto sinyal ve eğitim platformu bir süredir varlığını sürdürüyor ve sektörde sağlam bir popülerlik seviyesine sahiptir. Dash 2 Trade’i 70 binden fazla aktif yatırımcıdan oluşan bir topluluğa sahip köklü bir forex sinyal sağlayıcısı olan Learn 2 Trade ekibinin geliştirdiği biliniyor. Bu nedenle Dash 2 Trade ekibinin bu alanda zaten çok fazla deneyimi olduğu görülüyor.

D2T Ön Satış Kârları

Dash 2 Trade’e yatırım yapan herkes muhtemelen D2T token ilk borsa listelemesini duyurduğunda ne kadar büyük bir kazanç elde edebileceklerini merak ediyor olacak. Bu aslında tam olarak tahmin edilemez ancak bu yıl başarılı olan birkaç ön satış örneğini göz önünde bulundurmak bazı öngörüleri beraberinde getiriyor.

Bunlardan en önemlisi, Tamadoge (TAMA) popüler kripto para borsası OKX’te listelendikten sonra ekim ayı başında bir noktada yüzde 1800’lük kar elde etmişti. Battle Infinity (IBAT) de ağustos sonunda listelendiğinde 0,0015 dolar olan ön satış fiyatına kıyasla yüzde 260’lık bir getiri sağlamıştı. 

İlk yatırımcıların hareketlerini doğru zamanlayabileceklerini varsayarsak, büyük kazançlar açıkça garanti edilemese bile, bir tür makul getiri elde edilebiliyor. Yine de Dash 2 Trade’in, 2022’de piyasaya sürülen yeni coin’ler arasında en güçlü temellere sahip olduğu gözükürken bu da ona iyi bir performans gösterme şansı veriyor.

Dash 2 Trade Ön Satış Fiyat Aşamaları

Dash 2 Trade’in toplam 9 dilimden oluşan ön satış etkinliğinin her aşamasında fiyatı artıyor. 0,0476 dolardan başlayan ön satış birinci aşamasında fiyat, son dilime geldiğinde yani 9. aşamaya geldiğinde 0,0662 dolara çıkacak. Buna göre, şu anda 5 milyon dolardan fazla fon toplayan projede fiyat 4. aşamada 0,0533 dolar, 5. aşamada 0,0556 dolar, 6. aşamada 0,0580 dolar, 7. aşamada 0,0606 dolar, 8. aşamada 0,0635 dolar, 9. aşamada 0,0662 dolar şeklinde artacak.

Dash 2 Trade Fiyat Tahmini

Hızlı bir Dash 2 Trade fiyat tahmini arayan yatırımcılar için analistlerin derlediği bulguları aşağıda madde madde sunuyoruz.  

  • 2022 sonu – Ön satışının tamamlanmasının ardından D2T 0,15 dolara ulaşabilir.
  • 2023 sonu – Piyasa toparlanma belirtileri göstermeye başlarsa, D2T 0,30 dolara yükselebilir.
  • 2025 sonu – Dash 2 Trade’in temel özelliklerinin piyasaya sürülmesinin tamamlanmasıyla D2T 0,65 dolar bandına tırmanabilir.
  • 2030 sonu – Kripto para biriminin benimsenmesinin önemli ölçüde artması beklenirken D2T 1,10 dolara ulaşabilir.

Dash 2 Trade ön satışının toplam piyasa değeri 40 milyon dolarken projenin toplam 1 milyar token olan arzının yüzde 70’i ön satış için ayrıldı. D2T arzının büyük çoğunluğu ekosistem içinde halihazırda dağıtılmış olduğundan, serbest piyasalarda işlem görmeye başladığında D2T’nin fiyatını düşürecek fazladan tokenin olmayacağı gözüküyor. Analistler bu durum için, D2T’nin serbest piyasalarda işlem görmeye başladığında artış yönünde güçlü bir fiyat hareketine yol açabileceğini söylüyor.

“Kriptonun Bloomberg terminali”

Dash 2 Trade, fahiş ücretleri ayrı tutarak kendisini “kriptonun Bloomberg terminali” olarak konumlandırıyor. Geleneksel finans dünyasında, Bloomberg terminalleri zengin bilgi ile dolu. Ayrıca, yatırımcıların bir komisyoncu aracılığıyla olduğundan çok daha verimli bir şekilde işlem yapmasına olanak tanıyor.

Bununla birlikte, Bloomberg terminalleri yıllık 30 bin dolar ya da aylık 2 bin 500 dolarlık abonelik gerektiriyor. Buna karşılık, Dash 2 Trade tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir platform.

Ayrıca, daha eksiksiz özelliklere erişmek isteyen kullanıcıların başlangıç seviyesi için aylık 400 D2T ve profesyonel seviye için 1.000 D2T abonelik almaları gerektiğini belirtelim.

Dash 2 Trade Abonelikleri

Dash 2 Trade şu anda düşük fiyattan ön satış etkinliğini sürdürürken bu yeni kripto lansmanına şimdi katılan yatırımcılar, platformun özellikleri ve zincir üstü analiz hizmetinden yararlanabiliyor. Böylelikle yatırımcılar kendilerine sunulan üç ayrı seçenek arasından seçim yapabiliyor.

  • Ücretsiz: Bu pakette yatırımcılar platformdaki özelliklere sınırlı erişim sağlıyor.
  • Başlangıç: Bu abonelik aracılığıyla erişilebilen özelliklerden bazıları arasında piyasa analizi, zincir üstü analiz ve Discord’a özel erişim yer alıyor. Bu abonelik paketi için aylık 400 D2T token ödeme yapılması gerekir.
  • Premium: Adından da anlaşıldığı gibi bu abonelik seçeneğinde tüm özelliklere tam erişim sağlanabiliyor. Yatırımcılar trading yarışmalarına katılabiliyor ve canlı yayınlara erişebiliyor. Premium aboneliğin fiyatı ise aylık bin D2T tokenidir.

Dash 2 Trade Geniş Kitlelere Yayılıyor

Deneyimli yatırımcılar piyasayı bildiğinden çoğunlukla yeniliklerden haberdar olabiliyor fakat yine de bazı durumlarda gözden kaçırabiliyorlar. Dash 2 Trade, hem deneyimli hem de acemi yatırımcıların imdadına yetişiyor. Buna göre, Dash 2 Trade ile yatırımcıların varlıkları düşük fiyattan satın alma amacına ışık tutuluyor. 

Öte yandan platform, satış öncesi kripto para lansmanları hakkında uyarılar sağlayarak ve coinler yeni borsalarda listelendiğinde kullanıcıları bilgilendirerek buna bir çözüm sunuyor. Böylelikle, düşük varlık fiyatları isteyen yatırımcılar arasında yaygın bir soruna çare bulunuyor.

Dash 2 Trade’in Puanlama Sistemi

Dash 2 Trade’in dikkat çekmesi ve geniş kitlelere yayılmasının ardındaki bir diğer faktör de yatırımcılara bir girişimin meşru olup olmadığını belirlemede yardımcı olması. D2T bunu, her projeyi manuel olarak inceleyerek ve her birine 100 üzerinden bir puan vererek gerçekleştiriyor. Puan belirlenirken dikkate alınan çeşitli faktörler arasında projenin tokenomiği, denetimi ve geliştirici kimlik bilgileri yer alıyor.

Kullanıcılar için en kazançlı yatırım stratejileri, platform tarafından sunulan backtester aracıyla birleştirilerek oluşturuluyor. Bu stratejiler daha sonra gerçek piyasa koşullarının yer aldığı simülasyonlarda test edilebiliyor.

Yatırımcılar Dash 2 Trade’in sosyal ticaret özelliği aracılığıyla fikir alışverişinde bulunabiliyor ve böylelikle yatırımcılar arasında etkileşim mümkün kılınıyor. Ek olarak, platform en iyi performans gösteren stratejileri izleyerek bunları topluluğun geri kalanıyla paylaşıyor.

Yepyeni bu coin analiz platformu ile kullanıcılar alım ve satım fırsatları elde edebilirken, zincir üstü analizler sayesinde balina cüzdanı hareketlerini izleyebiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra yatırımcılar en başarılı yatırımcılar tarafından kullanılan stratejileri daha iyi anlamak için Dash 2 Trade tarafından sağlanan istatistikleri elde edebiliyorlar.

Özet

Dash 2 Trade, şu anda yatırımcılar için mevcut olan en iyi kripto ön satışlarından biri. Genel kripto deneyimini iyileştirmek için bir dizi analitik odaklı araca sahip olan projenin hem deneyimli hem de acemi yatırımcılar arasında bu kadar popüler olması beklenen bir şey. Mümkün olan en düşük fiyata D2T tokenlerini satın almak için Dash 2 Trade’e bir göz atabilirsiniz. 

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Usta Trader'lar 'Büyük Haber' Öncesi Bu Altcoin'e Oynuyor!
Usta Trader’lar ‘Büyük Haber’ Öncesi Bu Altcoin’e Oynuyor! Lider altcoin Ethereum’un (ETH) geçen yıl “Merge” olarak bilinen proof-of-stake (PoS) ağına tarihi geçişi, kripto pazarlarında yılın en büyük hikayelerinden biriydi.  Şimdi tüm gözler, Ethereum’un Mart ayında gerçekleşmesi beklenen bir sonraki büyük yükseltmesinde. Bu yükseltme, ağdaki katılımcıların...
Aslı Dinçer 3 hafta önce