Reklamı kapat

DCEX, XRP’yi Temel Para Birimi Olarak Kullanacağı İlk Kripto Hareketini Başlatacak

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 31 Temmuz 2018
0 görüntülenme

San Francisco merkezli bir girişim olan DCEX, 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü, dünya genelinde XRP‘yi temel para birimi olarak kullanan ilk dijital varlık borsasının, gelecek hafta müşteri kaydı için ticarete başlayacağını açıkladı. DCEX, Distributed Ledger Technology (DLT) çözüm sağlayıcısı AlphaPoint’ten gelen borsa teknolojisi ile destekleniyor.

 DCEX, XRP tabanlı bir pazar yeri olmanın, işlemin dört saniyeden daha kısa sürede gerçekleşmesini sağladığını söylüyor ve bu, diğer para hareketi seçeneklerine göre hız avantajı sağlıyor.

DCEX, USD ve aşağıdaki 15 kripto paraya karşı XRP ticaretine izin veriyor: Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum (ETC), OmiseGo ( OMG), EOS (EOS), DASH (DASH), Tron (TRX), Monero (XMR), VeChain (VEN), IOTA (IOTA), ZCash (ZEC) ve  TrueUSD (TUSD).

DCEX, önümüzdeki aylarda Neo (NEO), Cardano (ADA) ve daha fazla çift eklemeyi planladığını söyledi.

Müşteriler artık https://dcex.com/ adresinden kayıt yapabilseler bile, borsa ticaretine henüz izin verecek kadar hazır değil.

 DCEX Özellikleri

  •  Daha düşük gecikme süresiyle daha hızlı yürütme süreleri: hız için inşa edilen ABD merkezli pazar yeri DCEX platformu, saniyede bir milyon işleme olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış ağa sahip çok hızlı bir işlem hacmine olanak tanıyor. Ayrıca, XRP blokzincir işlemleri genellikle dört saniyeden az, daha hızlı çoklu değişim stratejilerine izin veriyor ve diğer para hareketi seçeneklerine göre hız avantajı sağlıyor.
  •  Daha düşük işlem ücretleri: Piyasa katılımcıları, XRP protokolünün para çekme işlemlerinin düşük maliyetlere izin vermesi nedeniyle XRP, DCEX ve diğer pazar yerleri arasında düşük ağ işlemi maliyetiyle hızlı bir şekilde hareket edebilecek.
  •  Yüksek frekanslı kripto ticareti: Gelişmiş katılımcılar, yüksek frekanslı kripto işlem stratejilerini kolaylaştırmak için API’lara kolayca bağlanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımız katılın, bizi Twitter‘da takip edin ve Facebook sayfamızı beğenin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

DAO Saldırısı Nedir? DAO Nedir? Decetralized Autonomus Organization kelimelerinin kısaltmasından oluşan DAO kelime anlamı olarak Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon demektir. DAO Ethereum blokzincirinin tabanını oluşturur ve fikir ilk ortaya çıktığında Ethereum‘u kökten değiştirecek bir oluşum olarak öne çıkmıştır. DAO bir akıllı...
Osman Kuzucu 31 Temmuz 2018