Delist Ediliyor! Binance Bu 5 Altcoin İçin Duyuru Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 hafta önce
11.099 görüntülenme
Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurularıyla gündeme geldi. Borsanın en son duyurusunda, bir delist haberi de yer alıyordu. İşte detaylar…

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurularıyla gündeme geldi. Borsanın en son duyurusunda, bir delist haberi de yer alıyordu. İşte detaylar…

Binance, bu altcoin çiftlerini delist ediyor

Kripto para borsası, bugün sabah saatlerinde yaptığı duyurusunda, üç altcoin çiftini delist edeceğini açıkladı. Borsa, söz konusu delist işlemini 2 Mart 2023, Türkiye saati ile 06:00’da gerçekleştirecek. Delist olacak çiftler ise aşağıdaki şekilde:

  • BurgerCities (BURGER) / Ethereum (ETH)
  • Clover Finance (CLV) / BNB Coin (BNB)
  • Powerpool Concentrated Voting Power (CVP) / Ethereum (ETH)
Milyonerler Altcoin 1.104x Yaptı

Kullanıcılar, yukarıdaki varlıkları Binance’te bulunan diğer ticaret çiftlerinde alıp satmaya devam edebilecek. Borsa, söz konusu spot ticaret çiftleri için strateji ticaret hizmetlerini uygun olduğu durumlarda 2 Mart 2023, TSİ 06:00 itibarıyla sonlandıracağını açıkladı. Ayrıca borsa kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için, strateji ticaret hizmetlerinin sona ermesinden önce ticaret stratejilerini güncellemeleri ve/veya iptal etmelerini tavsiye etti.

Convert platformuna SYN ekleniyor

Diğer yandan borsa, Binance Convert’e Synapse’in (SYN) eklendiğini açıkladı. Böylece kullanıcılar artık SYN’yi BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer herhangi bir token ile sıfır ücret karşılığında alıp satabilecek. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere borsa, 22 Şubat tarihinde Synapse’ı (SYN) İnovasyon kategorisine eklemişti. Synapse, Blockchain’ler arasında güvenli bir şekilde rasgele veri göndermek için tasarlanmış bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Mart İçin Altcoin Takvimi: Bu 12 Coin Herkesin Radarında!

Nervos Network (CKB) için kaldıraç imkanı sunuluyor

Son olarak borsa, Nervos Network (CKB) için bir duyuru yaptı. Açıklamaya göre borsa, CKB için kalıcı vadeli işlem kontratını bugün, Türkiye saati ile 15:00’te piyasaya sürüyor. Bu sözleşme ile, 20 kata kadar kaldıraç imkanı sunulmakta. Bu gelişmeye yönelik detayları aşağıdaki tabloda görebilirsiniz:

Ayrıca, CKBUSDT kalıcı vadeli işlem kontratı için “çoklu varlık” modunun açık olduğunu belirtmekte fayda var. Çoklu varlık modu, kullanıcıların geçerli kesintilere tabi olarak birden fazla marj varlığı arasında CKBUSDT kalıcı vadeli işlem sözleşmeleri ticareti yapmasına olanak tanır. Örneğin, Çoklu varlık modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar CKBUSDT kalıcı vadeli işlem ticareti yaparken BTC’yi teminat olarak kullanabilirler.

Nervos Network, kendisini açık kaynaklı bir halka açık Blockchain ekosistemi ve protokoller koleksiyonu olarak tanımlar. Nervos CKB (Common Knowledge Base), Nervos’un layer-1 genel blockchain protokolüdür. Akıllı sözleşmeleri ve layer-2 ölçeklendirmeyi etkinleştirirken, herhangi bir kripto varlığın Bitcoin’in güvenliği, değişmezliği ve izinsiz doğası ile depolanmasına izin veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bu 17 Altcoin İçin Alarm: SEC, Soruşturma Başlattı!
Bu 17 Altcoin İçin Alarm: SEC, Soruşturma Başlattı! Robinhood Markets, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) altcoin listelemeleri, saklama hizmetleri ve platform operasyonları hakkında bir soruşturma celbi aldığını açıkladı. İşte detaylar… Robinhood’a soruşturma celbi Hisse senedi ve kripto ticareti uygulamasını yürüten ve...
Aslı Dinçer 4 hafta önce