Ekonomi Dünyasının En Prestijli Etkinliği Delta’21 ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 1 Haziran 2021
0 görüntülenme
Delta Afis 1

Ekonomi dünyasının en prestijli etkinliği Delta’21 ile tanışmaya hazır mısınız? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde kariyer, girişimcilik ve diğer birçok sosyal alanda çalışmalarını yürüten Liderler Kulübü, düzenlediği etkinlikle sürekli değişen dünyada ekonomi bilimini işin uzmanlarıyla konuşacak ve en merak edilen soruları yanıtlayacak.

Ekonomi dünyasının en prestijli etkinliği Delta’21 ile tanışmaya hazır mısınız?

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesindeki Liderler Kulübü’nün bu yıl ilkini gerçekleştireceği Delta’21’de ekonominin en merak edilenleri, sanal para teknolojileri, dijitalleşme, finansal piyasalar ve çok daha fazlası detaylıca ele alınacak. Katılımcılar birbirinden değerli bilgiler edinerek kendini geliştirme ve öne çıkma fırsatı yakalayacak. Ayrıca, Delta’21’in katılımcılarına muhteşem hediyeleri olacak ve etkinlik katılımcılarına sertifika verilecek.

Delta’21’e kayıt için bu adresteki kayıt formunu doldurabilirsiniz: https://forms.gle/5qJ7BBCi6Ck4ahaB8

Sürpriz hediyeler için Liderler Kulübü’nün Instagram hesabına https://www.instagram.com/iuliderler/?hl=tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Dev Etkinliğin Detayları

Etkinlik Yeri: Liderler Kulübü YouTube Kanalı

Tarih ve Saat: 3 Haziran Perşembe / 12.30

Konuşmacılar:

Şant Manukyan / İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu / Piri Reis Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Haluk Zülfikar / İstarmer Müdürü

Prof. Dr. Emre Alkin / Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi

Özge Ören / Cambridge Üniversitesi Öğretim Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Liderler Kulübü, alanının liderleriyle lider adayı öğrencileri bir araya getirmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Liderler Kulübü, öğrencilerin içindeki lider ruhu ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ib4378309e
Ünlü Milyarder, Bu Altcoin Hakkındaki Açıklamalarıyla Şaşırttı: Hayır! Ünlü milyarder Mark Cuban, ses getiren merkezi olmayan özerk kuruluşlar hakkındaki tweetini detaylandırıyor. Mark Cuban, bu paylaşımında popüler altcoin Cardano’ya atıfta bulunmadığını belirtiyor. Mark Cuban popüler altcoin Cardano’ya referans vermeyi reddediyor: Hayır! Popüler altcoin Cardano’nun topluluğu şimdiye...
Serkan Eser 1 Haziran 2021