Reklamı kapat

Dev Bitcoin Borsasının Duyurduğu Bu Altcoin Sert Yükseldi

Mesut İnan
Mesut İnan 14 Mayıs 2020
0 görüntülenme
kriptokoin

Kriptokoin – Dev Bitcoin borsası Coinbase, Pro platformunun kullanıcılarının önümüzdeki hafta yeni bir tokenla buluşacağını ifade etti.

Coinbase bugün Coinbase Pro kullanıcılarının önümüzdeki hafta OmiseGo’nun OMG tokeni ile gelen transferleri yapabileceğini açıkladı. Açıklamanın ardından tokenın fiyatında yüzde 25 artış yaşandı.

Duyuruda, daha deneyimli traderlara hitap eden Coinbase Pro kullanıcılarının 18 Mayıs’tan itibaren OMG transferleri yapabileceği ifade edildi. Borsada yeterli OMG kurulduktan sonra, kullanıcılar ABD doları ve Bitcoin ile OMG alıp satabilecek.

Coinbase, ayrıca Euro ve  Sterlin’in 19 Mayıs’a kadar OMG ticareti için desteklenebileceğini de vurguladı.

Omise Tokenı

OMG token, ödeme sağlayıcıları için esnek ve etkili bir çözüm sunan merkezi olmayan bir ağ olan OmiseGO’nun kripto para birimidir. Ethereum platformunda bir dapp olarak inşa edilen OmiseGo, bankaların ve diğer yerleşik finansal hizmetlerin merkezi olmayan ağlarını işlemler ve bir takas merkezi olarak kullanmasını hedefliyor.

Coinbase, OMG’nin lansmanında dört aşamanın olacağını söyledi. Birincisi, 18 Mayıs’ta müşteriler OMG’yi Coinbase Pro hesaplarına aktarabilecekler. Ardından, müşteriler limitli emirler yayınlayabilecek, ancak eşleşme olmayacak.

Emirler daha sonra eşleşmeye başlayacaktır, ancak piyasa emirleri çalışmayacak ve sipariş defterleri en az 10 dakika boyunca yalnızca sınırlama modunda olacaktır. Limit, piyasa ve stop emirleri de dahil olmak üzere tam ticaret mümkün olacaktır.

Coinbase, OMG ticaretinin henüz standart platformlarında mevcut olmayacağını da sözlerine ekledi.

Akıllı sözleşmeler ağı OmiseGO, 2017 yılında Tayland finans platformu Omise tarafından geliştirildi. Minimum işlem maliyetleri ile erişilebilir ve oldukça ölçeklenebilir bir ödeme ağı olmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

altın bitcoin
Altın mı Bitcoin mi?: İşte İki Devasa Transferin İncelemesi Kriptokoin – Kripto para dünyasında altın mı Bitcoin mi şeklinde bir tartışma öteden beri yapılıyor. Asında tartışmayı çıkaranlar kripto para savunucuları değil elbette. Önde gelen altın savunucuları ve Bitcoin muhalifleri Altının güvenli liman özelliğine değinirken, Bitcoin savunucuları...
Mesut İnan 14 Mayıs 2020