Dev Kripto Borsası Yöneticisine Göre Bitcoin 100.000 Dolarda Dahi Durmayacak

5 Factors That Will Spark A Bitcoin Price Rally In 2020 3
5 Factors That Will Spark A Bitcoin Price Rally In 2020 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Bitcoin daha büyük bir düzeltme tehdidi ile birlikte bulunduğu seviyeyi korumaya çalışırken, dev kripto borsası Kraken’in yöneticisine göre uzun vadeli yükseliş trendi durmuş değil.

Bitcoin’in 100 Bin Dolara Gideceği Konusunda Şüphesiz

Kraken’in iş geliştirme direktörü Dan Held, Nuggets News’in CEO’su Alex Saunders ile küresel pazarları tartışırken neden bitcoin’in dünyanın en güçlü parası olduğunu ve neden makroekonomik sisteme tam olarak oturduğunu açıkladı.

Bitcoin piyasasına 2008 yılında finansal krizden öğrendikleriyle birlikte 2012 yılında girdiğini söyleyen Held, o zamanlar kripto para pazarının oldukça küçük olduğunu ve teknolojideki hiçbir büyük oyuncunun bu pazara katılmak istemediğini söyledi.

Şu anki durumun o zamanlardakinden çok farklı olduğunu belirten Kraken yöneticisi, kripto para pazarına birçok farklı ürünün gelmesi ve kurumsal katılımla beraber gelişmeye oldukça açık olduğunun altını çizdi. Held’e göre bu durum çok daha fazla fiat paranın piyasaya aktığı bir süper döngü yaratabilir ve bu da bitcoin’i hiçbir zaman görmediği 100.000 dolar seviyelerine ve hatta daha fazlasına götürebilir.

Şu anda bütün kripto para piyasası, bazı amerikan teknoloji şirketlerinden daha ufak bir piyasa değerine sahip. (Yaklaşık 275 milyar dolar)

2019’da yaşadığı en güzel anlardan birinin ABD Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’in bitcoin’in spekülatif bir değer saklama aracı olduğunu söylediği gün yaşadığını belirten Held, bu konuya da açıklık getirdi:

“Bitcoin artık dünyanın en güçlü finans kurumu tarafından bir değer saklama aracı olarak görülüyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Dev Kripto Borsası Yöneticisine Göre Bitcoin 100.000 Dolarda Dahi Durmayacak