Ünlü İsim: DOGE Değil, 100x Yapacak Tek Altcoin Bu!

31.101 görüntülenme
DOGE Değil, 100x Yapacak Tek Altcoin Bu

Popüler bir MMORPG oyunun arkasındaki isim, “100x yapacak tek altcoin” tahminiyle tartışmaları başlattı. Kimi uzmanlar buna tamamen karşıyken, kimileri projenin yeterli teknolojiye sahip olduğu görüşünde.

James Bull, bu altcoin 100x yapacak diyor

Starwalker MMO’nun kurucusu James Bull, QNT’nin ilk 30 altcoin arasında satın almaya değer tek altcoin olduğunu söylüyor. Bununla birlikte güncel tweet’lerinde, önümüzdeki üç yıl içinde 100 kat yapacak tek altcoin olduğuna yer verdi. Bull ayrıca, QNT’nin tüm altcoin’ler arasında 100x yapma şansı en yüksek olan proje olduğundan bahsediyor.

Ancak herkes bu görüşte değildi. Kripto analisti Miles Deutscher, tweet’e yanıt vererek Bull’un açıklamasına katılmadığını ifade etti. Deutscher, genellikle kriptoda kesin beyanlarda bulunmaktan çekindiğini belirtiyor. Kripto analisti ayrıca, “QNT 100X’ler” ise, diğer ilk 30 kriptonun 100 kat büyüme şansının yüksek olduğundan da bahsetti. Kendi ifadeleriyle:

Gerçek şu ki, ortaya çıkan yeni akımlar olabilir – henüz ne olduklarını bilmiyoruz.

“İlk 5’e girebilir”

Öte yandan Bull, 100x’e ulaşmanın, yalnızca QNT’nin yapabileceğini iddia ettiği diğer kriptoların ilk 5’e girmesini gerektireceği iddiasını destekledi. Starwalker MMO’nun kurucusu ayrıca diğer altcoinlerle ilgili temel sorunun çok eski olmaları ve zayıf teknolojiye sahip olmaları olduğuna dikkat çekti. Bull’un tweet’i, Twitter topluluğundan çok sayıda karışık yanıt aldı. Bazıları, altcoin sezonunda, herhangi bir borsada mevcut olan herhangi bir şeyin 100x yapabileceği görüşündeydi. Birkaç kişi de QNT’nin kullanılabilirliğini ve potansiyelini anladı. Quant’ın kullanımının onu 100x için en iyi konuma yerleştirdiğini belirtti.

Quant Network, sistemin verimliliğini düşürmeden birlikte çalışabilirlik sağlayan merkezi olmayan bir Blockchain platformudur. Quant’ın Overledger ağı, Blockchain’leri birbirine bağlamayı mümkün kılar. Şu anda Quant Network, Bitcoin, Ethereum, Stellar, Ripple, EOS, IOTA, JP Morgan’ın Quorum Blockchain’i ve Hyperledger Fabric’i destekliyor. Kriptokoin.com olarak proje hakkında daha fazla ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

12 Aralık’taki inanılmaz yükselişten Quant, geliştirme faaliyeti başına durgun bir yoğunluğa düşmüştü. Tarihsel olarak, geliştirme faaliyeti fiyatını pek etkilemedi. Bu nedenle, gelişmelerdeki bir yükseliş veya düşüş, büyük olasılıkla QNT’nin ileriye gitmesi üzerinde daha az etkiye sahip olacak.

Hız açısından Glassnode, QNT birimlerinin kendi ağı etrafında dolaşmakta zorlandıklarını ortaya çıkardı. Bu nedenle, yıl ve sonraki ilk yarıya doğru mükemmel bir performansı teyit etme şansı var. Fakat, QNT’nin on-chain işlem hacmini iyileştirmesi gerekiyor.

Fiyat açısından, QNT şu anda geçen haftaya göre +%7 ile işlem görüyor. Bu ivme sayesinde, Aralık ayında ilk defa 110 doların üzerinde çıkma fırsatı buldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kongre Adayı 3 Altcoin ile Dolduracağım
ABD Kongre Adayı: Çantamı Bu 3 Altcoin ile Dolduracağım! Politikacı kimliğiyle tanınan David Gokhshtein, fırsat buldukça satın alacağı 3 altcoin projesini paylaştı. Kripto fenomeni listede Ethereum’a da yer veriyor. David Gokhshtein, bu altcoin projelerini satın alacağını paylaştı Bir süredir SHIB, DOGE ve LUNC hakkında ‘boğa’ tweet’leri...
Buğra Çağlar 1 ay önce