DOGE Ekibi: DOGE’yi Bu 2 Milyardere Sorun! “Bu Seviyeler Bekleniyor”

dogee 1
dogee 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin Twitter hesabı, AMC Giant CEO’suna, Elon Musk ve Mark Cuban‘ın DOGE’nin etkisini doğrulayabileceğini söyledi. DOGE Twitter hesabı, Elon Musk ve Mark Cuban’a atıfta bulunarak AMC CEO’sunu sinema zincirinde Dogecoin’i kabul etmeye ikna etmeye çalışıyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

DOGE ekibinin benimsenme çabaları

Dogecoin’in Twitter hesabı, çevrimiçi satın alımlar için DOGE’yi kabul etmeye başlamayı düşünen AMC sinema salonları zincirinin CEO’su Adam Aron’a seslendi. Şimdi topluluğun ne düşündüğünü öğrenmek için bir Twitter anketi düzenliyor. AMC, yıl sonuna kadar Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i kabul etmeye başlamayı planlıyor. DOGE topluluğu da coinlerinin kabul edilmesini talep ettiğinden anket açılmış. Tweet’te, 2.1 milyon takipçisi olan Dogecoin hesabının arkasındaki kişi, Aron’un aynı zamanda büyük Dogecoin destekçileri olan milyarderler Elon Musk ve Mark Cuban ile konuşmasını tavsiye etti.

Elon Musk, ankete Twitter’da bir beğeni verdi. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, tokenin ordusunu oy vererek ve beğenerek AMC Doge anketine mümkün olduğunca fazla katılım sağlamaya teşvik etmek için tweet attı.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1440460548005527552?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1440460548005527552%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Felon-musk-and-mark-cuban-can-confirm-much-wow-effect-from-doge-dogecoin-twitter-account-tells-amc

Dogecoin ayıları kontrolü ele geçirdi mi?

Öte yandan, analist Sarah Tran’a göre, DOGE ayıları kontrolü ele geçirdiği için Dogecoin fiyatı %20 satış tehdidi altında. Boğalar ayılara misilleme yapmayı reddettiği için Dogecoin fiyatı daha da düşmeye devam ediyor. Analist Sarah Tran’a göre, meme tokeni sonunda 0.16 dolara %20’lik bir düşüşün şokuyla karşı karşıya kalabilir. Tran’a göre, alıcılar hiçbir yerde bulunmadığından Dogecoin fiyatı başka bir düşüşe hazır görünüyor. Hakim grafik paterni, ayılar 0.16 doları hedeflediğinden DOGE düşüşünün henüz bitmediğini gösteriyor.

Dogecoin fiyatı 18 Eylül’den bu yana yaklaşık %20’lik bir düşüş yaşadı. Ancak, alıcılar fiyatları yükseltmek için adım atmıyor gibi göründüğü için düzeltme henüz bitmedi. Günlük grafikte Dogecoin fiyatı, DOGE için karamsar bir görünüme işaret eden bir ayı flaması teknik deseni sundu. Analist Sarah Tran’a göre, grafik deseninin bayrak direğini ölçerek, meme tokeninin flamanın alt sınırının kırılmasından %33 oranında düşmesi bekleniyor. Ayılar bir devralma başlatmış olsa da, Dogecoin fiyatı, Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI) tarafından verilen destek hattının yakınında bulunan 0.20 dolarda %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesi tarafından desteklenecek kadar şanslıydı.

Analist Sarah Tran’a göre 0,16 dolar olan düşüş hedefine düşmeden önce, 23 Haziran ve 15 Temmuz’un en düşük seviyeleri olan 0,18 dolardan daha fazla destek gelebilir. Genel piyasa duyarlılığını ölçen TRIN endeksi karamsar görünüme güven katıyor. Gösterge 1.0’ın üzerinde bir rakamı yanıp sönüyorsa, alım hacminden daha fazla satış hacmi olduğunu gösteren bir düşüş sinyalidir.

Dogecoin

Bununla birlikte, analist Sarah Tran’a göre, boğalar uyanır ve toparlanma girişiminde bulunursa, Dogecoin fiyatı, %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesini 0.23 dolar olarak etiketlemeye çalışmadan önce bir sonraki direnci 0.21 dolar ile karşı karşıya kalacak. Satın alma siparişlerindeki ani bir artış, DOGE’yi teknik modelin aşağı yönlü trend çizgisini 0.24 dolarda hedeflemeye teşvik edebilir, bu da 100 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile çakışıyor. Ek satın alma baskısı, analist Sarah Tran’a göre, Dogecoin fiyatının 200 günlük SMA’ya 0.25 dolardan ulaşmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte, genel kripto piyasası, Çin Evergrande krizini takiben finansal piyasa duyarlılığı ışığında daha da düşmeye devam ettikçe, Dogecoin fiyatının yakın vadede düşük performans dönemini tersine çevirdiğini yalnızca boğaların büyük bir taahhüdü görebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE Ekibi: DOGE’yi Bu 2 Milyardere Sorun! “Bu Seviyeler Bekleniyor”