DOGE Milyoneri Büyük Kaybetti: Dogecoin’in Suçu Değil!

50d46bf16b
50d46bf16b
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DOGE yükselip alçaldıkça gayrı resmi statüsünü kaybetmeye ve yeniden kazanmaya devam eden “DOGE milyoneri” olarak bilinen ve Twitter’da oldukça ünlü olan Dogecoin sahibi Glauber Contessoto, geçtiğimiz ay en sevdiği meme coin’den yaklaşık yarım milyon dolar kaybettiğini tweetledi.

DOGE milyoneri kaybettiği miktarı paylaştı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Contessoto, Dogecoin 8 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.7376 dolara ulaştığında 2 milyon doların üzerinde kazanç sağlamasıyla gündeme gelmişti. DOGE pozisyonunu bozmayan Contessoto ayrıca, ani düşüşler sonucu tek bir günde 167.000 dolarlık zarar da gördü. Milyoner olduktan sonra, YouTuber, günlük işinden vazgeçti ve kendini tanıtmak için YouTube kanalına ve Twitter sayfasına odaklandı. Contessoto, bir gün Doge portföyünün 10 milyon dolar değerinde olacağını ve ardından onda birini fiat paraya çevireceğini umuyor.

Bugün ise Dogecoin sahibi, bazı takipçilerinin kendisini portföyünü yalnızca DOGE yükseldiğinde gösterdiği için azarlamasıyla, kripto kayıplarını da göstermeye istekli olduğunu tweetledi. Ekran görüntüsüne göre, geçtiğimiz ay, DOGE yatırımında 461.672 dolar kaybetti. Yine de Contessoto, en ünlü meme kripto para birimini elinde tutmaya devam etmek istiyor.

“Düşüş, Dogecoin’in suçu değil”

Nisan ayında Doge’da ilk milyonunu kazandı ve Twitter ve Reddit’te bunu duyurdu. Ayrıca son zamanlarda Cardano’nun ADA’sını araştırdığını tweetledi.  Bugün erken saatlerde yayınladığı başka bir tweet’te Glauber Contessoto, DOGE’nin 17 Eylül’den bu yana yüzde 13’lük düşüşüne değindi. Contessoto, “Bu, Dogecoin’in hatası değil,” diye tweetledi. Bunun yerine, Bitcoin tarafından tetiklenen genel bir kripto para piyasası düşüşü olduğunu vurguladı.

9 Bin Doları Bilen Ünlü CEO’dan Dogecoin Tahmini: Başardı!

Piyasa değerine göre onuncu sırada yer alan kripto para birimi, bir haftada 0.257 dolarlardan 0.202 dolara kadar geriledi. Kripto para birimi, son 2 haftada yüzde 31.1, son 30 günde ise yüzde 32.6’lık bir düşüş kaydetti. Yine de, yıllık bazda kazancı yüzde 7.604 oranında yer alıyor. Dogecoin, 2021 yılına 0.004 dolar seviyelerinde el değiştirirken girdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE Milyoneri Büyük Kaybetti: Dogecoin’in Suçu Değil!