DOGE Milyonerinden Çağrı: SHIB Kârlarınızı Bu Coin’e Taşıyın!

doge liqid
doge liqid
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE) milyoneri Glauber Contessoto, Shiba Inu bir günde %100 kazanç sağlayarak yukarı tırmanmaya devam ederken, SHIB’den DOGE’ye sermaye rotasyonu çağrısı yapıyor. Ayrıca, Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus’ta Dogecoin-Ethereum köprüsü gelişmeye devam ederken, NFT ekosisteminden gelen yüksek talebi vurguladı. SHIB şimdi haftalık kazancını %200’e yaklaştırıyor. Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto ve kurucu ortağı Billy Markus şunları söylüyor…

DOGE milyoneri, Shiba Inu’dan DOGE’ye çağrısı yapıyor!

Dogecoin katili olarak adlandırılan Shiba Inu, son 24 saatte %90 kazanç kaydetti. Üç ayın en yüksek seviyesi 0.00001994 dolara ulaştı. Taraftarlar, SHIB’in kazançlarının ve artan on-chain aktivitesinin, DOGE’nin yerini almaya hazır olduğunu ima edip etmediğini düşünüyor.  Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto’da kısa süre önce SHIB’nin devam eden boğa koşusu hakkında tweet attı. Contessoto, takipçilerinden kazançlarını SHIB’den DOGE’ye taşımalarını istedi. 

Contessoto, SHIB’nin “Dogecoin katili” olarak anıldığını ve DOGE’yi öldürmeyi amaçlayan bir kripto para biriminin arkasına asla geçemeyeceğini söyledi. DOGE milyoneri meme coin takipçilerine seslendi:

Bugün herkes SHIB token’lerinden kazancını alıp DOGE ordusuna gelse hep birlikte kazanırdık. “Dogecoin katili” olarak ortaya çıkan bir coin’in peşine asla düşmeyeceğim.

Dogecoin ekosistemini büyütmek için hevesli: Tercih için bir başka neden!

Tarihsel olarak, bir kripto para birimindeki patlamalar, Contessoto’un paylaştıklarına benzer tweet’lerden / gönderilerden kaynaklanmaktadır.  Dogecoin, Shiba Inu’nun Nisan 2018’deki mevcut rallisine benzer şekilde büyük bir fiyat artışına tanık oldu. Trader’ler ve yatırımcılar, SHIB’nin nispeten yüksek volatilitesi ve patlayan on-chain aktivitesi ile DOGE’yi geçmesini bekleyerek iki memecoin’i karşılaştırıyorlar. 

Ayrıca, Dogecoin fiyatı, Elon Musk (Tesla CEO’su) ve Dallas Mavericks’ten Mark Cuban gibi etkileyicilerin tweet’lerine ve sözlerine yanıt olarak yükseldi. Contessoto ise ilk günlerinden beri memecoin’in sadık bir destekçisi olmuştur.  Şubat 2021’de 33 yaşındaki kripto trader’i DOGE’ye 250.000 dolar yatırım yaptı ve iki ay sonra milyoner olduğunu ilan etti. Contessoto’nun Dogecoin’e olan ilgisine ve büyümesine ek olarak, DOGE’nin geliştirme ekibi şu anda Dogecoin-Ethereum köprüsü üzerinde çalışıyor.  Köprünün piyasaya sürülmesi, memecoin’in benimsenmesini ve faydasını daha da artıracak gibi görünüyor. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, DOGE-ETH köprüsünün lansmanı ile NFT ekosistemine girmeye hevesli. Kurucu ortak 30 Eylül’de şunları söylemişti:

Dogecoin’e yardımcı olacağına inandığım iki şey: 1) DOGE-ETH köprüsünün tamamlanması 2) DOGE-ETH token’inin satın alımlarda kullanılmasına izin veren NFT platformları (örneğin Opensea) NFT’lerin satın alınması kripto ile yüksek talep görüyor. DOGE’nin NFT satın almasına izin vermek, faydasını büyük ölçüde artırır.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1443361810053226500?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1443361810053226500%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fxstreet.com%2Fcryptocurrencies%2Fnews%2Fdogecoin-millionaire-booking-profits-from-shiba-inu-to-pump-up-doge-202110051134

DOGE fiyat tahminleri

Dogecoin katilleri ve taklitçileri, DOGE’nin meme coin’ler arasındaki en üst sıradaki konumuna meydan okuyor. Ancak analistler, Shiba-Inu temalı kripto para birimi konusunda iyimserler. DOGE’nin fiyat trendini değerlendiren analistler, fiyatın 0.16 dolara düştükten sonra ikiye katlanmasını bekliyor. Dogecoin şu anda günlük %20 ve haftalık %30 kar oranını elinde tutuyor. 10.sıraya kadar gerildiği geçtiğimiz haftalardan, hacmine göre USDC ve Polkadot (DOT)’u geride bırakarak 8.yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE Milyonerinden Çağrı: SHIB Kârlarınızı Bu Coin’e Taşıyın!

Yorumlar kapalı.