DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz?

doge 3
doge 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIB, ELON, SMI gibi coinler Dogecoin (DOGE)’i hayata döndürebilir mi? Son 30 küsur saatte hem Bitcoin hem de Ethereum yeşil renkte işlem görüyor. Aslında, diğer alternatiflerin çoğu da kendi rallilerini başlattı. Herhangi bir olağan günde, meme coinler daha geniş kripto denkleminin bir parçası olarak kabul edilmez. Bununla birlikte, kendi topluluklarından insanlar, bu kripto paraların rallilerinin zaten piyasada yer etmeye başladığını ilan ediyorlar. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

DOGE için nasıl bir etki bekleniyor?

ELON, SHIB ve SMI yüksek sesle havlıyor mu? İlginç bir şekilde, yazının yazıldığı sırada, en iyi meme-coin’lerin çoğu normal değerlerinden daha yüksek işlem görüyordu. Yukarıda bahsedilen soruların nüanslarına girmeden önce, bu kripto paraların kendilerini genellikle ani ve öngörülemeyen pompa ve boşaltmalara maruz bıraktığına dikkat edilmelidir. Bu nedenle, piyasa katılımcılarının bunları satın almadan / satmadan önce farkında olmaları gerekir.

Dogelon‘un günlük grafiği, son birkaç ayda oldukça ilgi çekici bir model yarattı. Şamdan tutarlılığı ve tekdüzeliği, aşağıda ekli çizelgede açıkça vurgulanmıştır. İşlem hacminden bağımsız olarak, kripto para Ağustos ortasından bu yana 0,00000006 dolar seviyesine bağlı kaldı. İyi günlerde, yukarıda bahsedilen seviye bir destek iken, düşüş günlerinde aynı seviye altcoinin daha da yükselmesine direndi. Bu nedenle, analiste Daryanani’ye göre, önümüzdeki günlerde daha geniş piyasa pompalanırsa, traderlar bu meme-coin değerinin başlangıçta 0,00000008 dolara ve ardından 0,00000009 dolara yükselmesini bekleyebilirler.

Safemoon Inu’nun fiyatı

Safemoon Inu‘nun fiyatı ise daha da oynak oldu. Son 24 saatte %5’ten fazla pompaladıktan sonra, SMI’nin değeri yazım zamanında 0,00001152 ABD doları olarak kaldı. Mem-coin’in sosyal hacmi ve sosyal hakimiyeti de son bir saatte büyük bir zirveye tanık oldu. Bu aslında insanların kripto ile ilgili sosyal medyada bu token hakkında aktif olarak tartıştığı anlamına geliyor. Bu iki metrik daha önce ne zaman bu şekilde zirveye ulaşsa, kripto paranın fiyatı sonraki günlerde daha sık arttı. Ancak, 0,00001184 dolar seviyesinin önümüzdeki işlem seanslarında bir engel gibi davranabileceği belirtilmelidir. Yalnızca SMI yukarıda belirtilen seviyenin üzerine çıktığında, 0,000001306 ve 0,000001427 dolar kapıları açılacaktır.

2,8 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile SHIB, yazım zamanında 0,000007147 dolardan işlem görüyordu. Borsalardaki kümülatif token bakiyesi son zamanlarda düşüşte. Aslında, yazım zamanı seviyesi 3 ayın en düşük seviyesindeydi, bu da artan talebi ve tokenlerin özel cüzdanlara hareketini gösteriyor. Bu yine bir yükseliş işaretidir.

Peki ya DOGE?

Yukarıda bahsedilen önemli meme tokenlerinin tasvir ettiği yükseliş işaretleri arasında, paket lideri DOGE, son zamanlarda iyi bir sağlık durumuna sahip değil. Metriklerinin çoğunun durumu kötüleşiyor ve fiyatı da öyle. Santiment‘ten gelen veriler, işlem hacminin 1-2 milyar aralığında durgun kaldığını vurguladı. Bağlam için – yakın geçmişteki rallilerde sırasında, bu metrik çoğunlukla 5-7 milyar aralığında dönmüştür. Aslında, DOGE’nin fiyatı geçtiğimiz gün %2’nin üzerinde ve geçen hafta boyunca %5 değer kaybetti. Eh, meme-coin rallileri genellikle geçmişte DOGE tarafından yönetildi. Ancak şimdi durum oldukça farklı görünüyor. Yukarıda belirtilen paralar önümüzdeki günlerde toplanmaya başlarsa, DOGE’nin ralli partisine katılma olasılığı artacaktır. Bu nedenle, diğer kripto paraların “kült liderlerini” canlandırıp diriltemeyeceklerini görmek ilginç olurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE, SHIB, ELON, SMI: Bu Meme Coin’lerden Neler Beklemelisiniz?