Reklamı kapat

DOGE ve Ethereum Tahminleri: İşte Ağustos ve Aralık Seviyeleri!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 28 Temmuz 2022
0 görüntülenme
DOGE Tahminleri: İşte Ağustos ve Aralık Seviyeleri!

Finder ve CoinMarketCap platformlarında düzenlenen anketler, yatırımcılardan Ağustos ve Aralık ayları için fiyat tahminleri topladı. Sorulardan biri DOGE fiyatını zaman 0.1 dolara ulaşacağı üzerine. Sonuçlara göre topluluk Dogecoin ve Ethereum’da bu seviyeleri bekliyor.

DOGE Ağustos sonunda 0.1 dolara ulaşabilir mi?

DOGE fiyatı, piyasa geneli eşliğinde son aylarda dalgalanıyordu. CoinMarketCap’in topluluk anketi, yatırımcıların bu ortamda hangi seviyeleri beklediğine ışık tutuyor. Ağustos ayına dair fiyat tahminleri toplayan anket, yatırımcıların ay sonuna kadar düşüş beklediğini ortaya koydu. Katılımcıların büyük bir bölümü DOGE fiyatının Ağustos ayının sonuna kadar 0,09 dolara düşeceğini öngördü. Bu seviye, yatırımcıların özellikle yeni dipleri beklediği anlamına geliyor.

Ethereum Ağustos ayında hangi seviyelerde işlem görecek?

Diğer yandan, kripto ve Web3 endüstri fintech uzmanından oluşan panel yakın tarihli Finder paneli, katılımcılardan ETH fiyat tahminlerini topladı. Uzmanların çoğu Ethereum’un yıl içinde 675 dolara düşeceğini öngörüyor. Ancak, yılı hangi seviyelerde kapatacağı söz konusu olduğunda uzmanlar oldukça iyimser. Anket sonuçlarına göre uzmanlar Ethereum fiyatının 2022 yılını 1.711 dolarda bitireceğini öngörüyor. Önümüzdeki yıllar için ortaya çıkan sonuç aşağıdaki gibidir.

Bu arada, yukarıdaki değindiğimiz CMC anketinde Dogecoin için uzun vadede karamsar bir tablo ortaya çıktı. Şimdiye kadar toplanan 544 kullanıcı tahmini, Dogecoin fiyatının Eylül ayı sonuna kadar 0,01 doların üzerinde olacağını tahmin ediyor. Bu arada topluluk, DOGE fiyatının Eylül ayında ortalama 0,1073 dolar civarında işlem göreceğini tahmin ediyor. Bu gerçekleşirse, Dogecoin için mevcut seviyelerden %63,20 artış anlamına gelecek. Diğer yandan, uzmanlara göre Ethereum fiyatı 2.000 doları yıl sonuna kadar geride bırakacak.

Uzmanlar Ethereum’da yıl sonuna kadar 2.000 doları bekliyor

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum ağı oldukça önemli bir güncellemeye hazırlanıyor. Merge, ekip tarafından onaylandığı üzere Eylül ayında yürürlüğe girecek. Bu güncelleme ile Ethereum PoW Blockchain’den PoS mekanizmasına geçiyor. Yaklaşan güncellemeden önce ETH fiyatı %50’ye varan fiyat hareketleri kaydetti. Merge sayesinde ETH daha dezenflasyonist bir kripto para birimi olacağı için uzmanlar oldukça iyimser.

Finder anketin katılan uzmanlara göre, PoS’a geçiş ETH fiyatının ivme kazanmasına yardımcı olacak. Bu arada, bazı teknik analistler, Ethereum’un yıl sonuna kadar ortalama 2,142 dolardan işlem görebileceğini tahmin ediyor.

Ethereum (ETH), şu anda 1.700 dolar bölgesine hızlı bir hamle yaptı. Kripto para piyasası Fed’in açıklamaları ardından yükselişe geçti. Bu esnada, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %9.91 ve %14.41 yeşil işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB Değil: İşte En Trend Altcoin!
Ne SHIB Ne Dogecoin: İşte En Trend Altcoin! Kripto para piyasası son 24 saattir kısa vadeli bir ralliyi sürdürüyor. Bununla birlikte, trend listesine hakim olan altcoin’ler arasında sıralama değişiyor. CMC verilerine göre SHIB veya Dogecoin yerine, ETH ve GVR trendlerde ilk sıralara yerleşti. SHIB ve...
Buğra Çağlar 28 Temmuz 2022