DOGE ve SHIB: İşte Seviyeler, Grafikler ve Beklentiler!

shib 1
shib 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistten Dogecoin fiyat tahmini: DOGE, değerinin %30’unu kaybedecek. Dogecoin fiyat hareketi düşüş trendinde, DOGE fiyatı aylık S1 destek seviyesine karşı 0.18 dolar seviyesinde sıkıştı. Analist Filip L.’ye göre ayılar, onlar için bir sonraki kâr seviyesi olarak 0.13 dolara koşmaya çalışacak. Piyasa hissiyatı Salı günü olduğu gibi eğilimini sürdürürse, 0.10 dolardan bile olası bir test bekleyin. Öte yandan, Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükselişe geçti ve 0,0000076 doları hedefliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

DOGE aşağı SHIB yukarı mı?

Analist Filip L.’ye göre, Dogecoin fiyat (DOGE) hareketi, ayılar boğalara karşı baskı yapmaya çalışırken değerinden daha fazla değer kaybettiği için daha da düşecek gibi görünüyor. Şimdilik, S1 aylık destek seviyesi tutuyor. Aşağıda bir kırılma, 0.13 dolar fiyat hedefi ile %30 kayıp anlamına gelir. Dogecoin fiyat hareketi boğaları köşeye sıkıştırıyor. Dogecoin fiyatı, aylık S1 pivotuna karşı 0,19 dolar fiyat hareketiyle ayıları destekliyor. Bu sıkışma ile boğalar zeminlerini kaybetmek üzere duruyorlar ve S1 aylık pivotunun altındaki duraklarını açığa çıkaracaklar. Bu, ayılara ücretsiz bir öğle yemeği sağlayacak ve çok fazla direnç göstermeden yol 0.13 dolara döşenecek. Piyasalar Salı günü piyasaların tepkisinin tekrarına düşerse, DOGE fiyat hareketinin biraz daha rüzgarı olabilir. Bununla, DOGE boğaları geri çekilecek ve bu konuda bir miktar Dogecoin veya başka bir kripto para birimi almakla ilgilenmeyecek. Analist Filip L.’ye göre, art arda ikinci ay için aylık S2 destek seviyesini koruyan 0.10 dolara daha da bir düşüş bekliyoruz.

DOGE/USD daily chart

Dogecoin bu seviyelerde çok ilginç bir indirimle işaretlendiğinden, analiste göre, DOGE ayıları 0.10 dolardan oldukça fazla boğa alımıyla karşı karşıya kalacak. Bu yüzden ayılar, kârlarını kilitlemekten ve anahtarları boğalara teslim etmekten mutlu olmalı ve olacaktır. Analiste göre, piyasa hissiyatı riske geri dönerse, boğaların mor azalan trend çizgisini denemesini ve 0,26 dolara doğru bir geri dönüş aramasını bekleyin. Orada 200 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), tarihsel bir seviye ve aylık Pivot birbirine oldukça yakın. Boğalar, bu bölgede onları oldukça erken durdurabilecek bir miktar satışla karşı karşıya kalacak.

Shiba Inu’da durum

Diğer yandan, Shiba Inu fiyatı yükselişe geçti ve 0,0000076 doları hedefliyor. Shiba Inu fiyatı, düşüş trendini kırmaya çalışan boğalarla birlikte bir flamada kaldı. Fiyatların her iki taraftan da sıkışmasıyla, boğaların kısa vadede üstünlüğü var. Analist Filip L.’ye göre, boğalar 0,00000760 doları kırabilirse, 0,00000800 dolara doğru daha fazla yükseliş bekleyin. Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi 24 Eylül’den beri bir flama oluşturuyor ve flamadaki siyah yükselen trend çizgisini savunan boğalarla yukarı yönlü bir kırılmaya hazır görünüyor. Analist Filip L.’ye göre, yukarı yönde, boğalar 0,00000760 dolar civarında bir dirençle karşı karşıya. Boğa koşusunun ivme kazanması durumunda, 0.00000800 dolara doğru bir kırılma daha bekleyin.

Shiba Inu fiyatı, muhtemelen %10 kazançla boğaları destekliyor. Analiste göre, Shib fiyat hareketi, kırılma için olgun görünen bir flamada. Koparma, boğalar için hızlı bir şekilde 0,00000760 dolar civarında oldukça dirençle karşılaşacakları için biraz düşük meyve veriyor gibi görünüyor. Bu alanda, aylık Pivot, birkaç uzun vadeli ve kısa vadeli yükselen trend çizgisiyle birlikte hareket ediyor. 55 Günlük Basit Hareketli Ortalamayı (SMA) ekleyin ve birbirine yakın yığılmış geniş bir direnç kuşağınız var, bu da boğaların ilk denemede atılım yapması zor olacak.

SHIB/USD daily chart

Analist Filip L.’ye göre, Shiba Inu boğalarının bu siyah yükselen trend çizgisinde dördüncü testi aramasını bekleyin, böylece boğalar işi onlar için sıkıştırmaya bırakabilir. Momentum oluşmaya başlayacak ve 0.0000760 dolarlık ikinci bir girişim işe yarayacak. Tersine, bir sonraki arama noktasının 0,00000800 ABD Doları olmasını bekleyin. Analiste göre, daha da yukarılarda, 0.00000886 dolarlık aylık R1 direnç seviyesi, boğa koşusu için nihai kar seviyesi ve mevcut düşüş trendinin kesin bir kırılması olacaktır. Analist Filip L.’ye göre, piyasalar bugün yeniden hareketlenirse ve 18 Ekim’e doğru daha fazla ters rüzgar ortaya çıkarsa, ABD borcunu temerrüde düşürürse, o zamana kadar kripto para birimlerinde büyük bir düzeltme bekleyin. Bu olay oldukça hızlı bir şekilde 0.00000550 doları geri getirebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE ve SHIB: İşte Seviyeler, Grafikler ve Beklentiler!