DOGE ve XRP İçin Son Dakika: Coinler Coinbase’e Boşaltılıyor!

DOGE ve XRP Coinbase'e Boşaltılıyor
DOGE ve XRP Coinbase'e Boşaltılıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balina izleme botu Whale Alert, son 24 saat içinde yüklü miktarda DOGE ve XRP taşıyan iki şüpheli işlem tespit etti. Coinbase’e aktarılan 5 milyon dolarlık DOGE, fiyat yükselişte olduğu için satış ihtimalini güçlendiriyor.

Balinalar fiyat artışlarıyla Coinbase’e 60 milyon DOGE gönderdi

Dogecoin (DOGE) balina faaliyetleri, şu anda 5,2 milyon dolar değerinde olan 60 milyon Dogecoin’in yakın zamanda Coinbase’e aktartılmasıyla hızlanıyor. Günün yüklü transferi, Dogecoin’in %5 yükseldiği saatlerde geldi. Balina izleme botu Whale Alert, günün ilk saatlerde anonim bir cüzdanın Coinbase’e bağlı bir cüzdana 5.2 milyon dolar değerinde 60.329.067 (60.3 milyon) DOGE transfer ettiğini bildirdi.

Coinbase cüzdanı şu anda 4,9 milyon dolar değerinde 54,7 milyon DOGE tutuyor. Son birkaç hafta içinde anonim cüzdanlar arasında yüklü işlemler gerçekleştirdi. Son işlem, Dogecoin’i çevreleyen birkaç yükseliş gelişiminin ardından hafta boyunca göze çarpan bir dizi balina hareketinin en sonuncusu. Whale Alert, Salı günü, anonim bir cüzdandan Coinbase’e 5.1 milyon dolar değerinde 57 milyon DOGE transferini vurguladı.

Whale Alert tarafından bildirilen bir diğer işlem, yine fiyatın yükselişte olduğu bir dönemde gerçekleşen 431,5 milyon XRP transferi.

Balinalar 431,5 milyon XRP hareket ettirdi

Büyük miktarlarda Ripple bağlantılı kripto taşıyan iki balina işlemi, sırasıyla 103 milyon ve 65 milyon dolar değerinde 253.594.773 XRP ve 160.000.000 XRP içeriyordu. Daha büyük transfer, iki anonim kripto adresi arasında yapıldı. Daha küçük olanı, büyük Güney Kore Bithumb borsası tarafından yürütülen dahili bir işlemdi.

DOGE ve XRP balinaları neden tekrar aktif hale geldi?

Kripto para piyasası yeni yılda 2022 boyunca kırmakta zorlandığı kritik dirençleri geri almayı başardı. Özellikle XRP, bu yıl İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen yıllık Dünya Ekonomik Forumu sırasında Ripple İcra Kurulu Başkanı Brad Garlinghouse ile yapılan çok sayıda röportaja konu oldu. Garlinghouse, mahkemenin SEC’in Ripple’a karşı uzun süredir devam eden davasına ilişkin kararının bu yıl, hatta muhtemelen önümüzdeki birkaç ay içinde verilmesini beklediğini, çünkü gerekli tüm dosyaların sunulduğunu ve geriye sadece karar verileceğini söyledi.

Öte yandan DOGE, yeni bir Elon Musk tweet’iyle tekrar hareketleniyor.

McDonald’s, Dogecoin’i ödeme yöntemi listesine ekleyebilir

Dogecoin destekçisi Elon Musk, geçtiğimiz McDonald’s Dogecoin’i kabul etmeye başlarsa canlı yayında hamburger yiyeceğini söylemişti. Bu konuda 27 Ocak’ta tekrar gündeme geldi. Devam etmeden önce ayrıntılara buradan göz atabilirsiniz. Şimdi Dogecoin topluluğundan bir üye, McDonald’s’in böyle bir hamleden karlı çıkacağını söylüyor. Twitter’dan @DogeDillionaire, Elon Musk televizyonda bir Happy Meal menüsü milyonlarca kişi tarafından izleneceğini ve bu ürünün viral olacağını, dolayısıyla McDonald’s’ın aktif müşteri tabanını büyük ölçüde genişleteceğini vurguladı.

Kriptokoin.com olarak güncel DOGE teknik analizlerine bu yazıda yer verdik. Dogecoin’de XRP gibi hafif bir yükselişin ardından yüklü miktarda balina işlemleri gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOGE ve XRP İçin Son Dakika: Coinler Coinbase’e Boşaltılıyor!