Dogecoin Analisti Uyardı: Balinalar Bu Seviyelerde Pusuda!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 3 hafta önce
462 görüntülenme
Dogecoin Analisti Balinalar Pusuda

On-chain analisti Ali Martinez, Dogecoin (DOGE) grafiğinde şu anda izlenmesi gereken kritik destek ve direnç seviyelerini paylaştı. Balina davranışlarına göre belirlenen seviyelerden yüklü satın alımlar gerçekleşebilir.

Dogecoin (DOGE) grafiğinde balinaları harekete geçirebilecek bu seviyelere dikkat

On-chain analisti Ali Martinez, güncel analizlerinde Dogecoin’in kritik direnç ve destek seviyelerine yer verdi. Dogecoin şu anda %2 civarında düşüşle 0,0802 dolardan işlem görüyor.

Martinez, DOGE için önemli bir destek seviyesinin 0,0075 dolarda bulunduğunu yazdı. Bu seviyede, yaklaşık 44.000 cüzdan 34,38 milyar DOGE tutuyor. Dirence gelince, şu anda en güçlü direnç seviyesi 0,086 dolarda. Burada 92.000’den biraz daha az cüzdan 13.11 milyar Dogecoin tutuyor.

Dogecoin, 25 Şubat’ta 0,0796 dolara düştükten sonra kademeli olarak yükselmeye başladı. Bununla birlikte, o zamandan beri, biraz toparlandıktan sonra 0,0802 ile 0,0826 dolar arasında geziniyor. Meme coin, piyasa hareketlerine bağlı kaldığı için bu aralığı yukarı yönde kırmakta başarısız oldu.

Güncel DOGE gelişmeleri boğaları harekete geçirebilir mi?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere DOGE, kısa bir süre önce Coins Pro bölümü olan büyük Filipinli kripto borsası Coins.ph’de eklendi. Coins.ph, Filipin’lerdeki en eski kripto borsalarından biridir ve kullanıcılarına kripto-fiat çiftlerinde işlem imkanı sağlar.

Ayrıca Çarşamba günü Dogecoin, Unstoppable Domains tarafından en son ödeme seçeneği olarak eklendi. Bu şirket, sembollerden ve Latin harflerinden oluşan uzun adreslerin yerine özel adres isimleri sunuyor. Bunları, hatırlaması kolay ve sansürlenemeyen veya hükümet yetkilileri tarafından el konulamayan kripto temalı kısa bir domain olarak özetleyebiliriz.

Unstoppable Domains, kendine ait benzersiz genel adreslerin uzun cüzdan adreslerini kolayca hatırlanan kripto merkezli alan uzantılarıyla değiştirmesine izin veren merkezi olmayan bir domain teknolojisi sunuyor. Bu yenilikçi sistemle kullanıcılar, herhangi bir idari makam tarafından el konulamayan veya sansürlenemeyen alan adlarını kaydettirebilirler.

Şirket, kısa süre önce ödeme seçeneklerine DOGE ekleyerek Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi kripto para ödeme hizmetlerini genişletti.

Unstoppable Domains, Dogecoin için yeni özellikler sunuyor

Şirket, kullanıcılarını tercih ettikleri .nft’yi sepetlerine eklemeye ve yeni DOGE ödeme seçeneğini deneyimlemeye teşvik ediyor. Web3 alan adı sağlayıcısının alan adı kayıt süreci, Blockchain teknolojisi tarafından desteklenmesi dışında geleneksel bir alan sistemini andırır. DOGE’u ödeme seçeneği olarak benimseyen Unstoppable Domains, meme coin’i daha geniş çapta kabul ettirmek için bir adım daha attı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Kriz Kâhini'nden Altın Kripto Para Tahmini
Kriz Kâhini’nden Rekor Altın ve Kripto Para Tahmini! Çok satan ‘Zengin Baba Yoksul Baba’ kitabının ünlü yazarı Robert Kiyosaki, bir süredir yaklaşan küresel ekonomik çöküş hakkında uyarılarda bulunuyor. Kriz kahini dün ilk defa hangi piyasaların çökebileceğini ve altın ve kripto para piyasanın ne durumda olacağını...
Buğra Çağlar 3 hafta önce