Bu, Dogecoin’in Yüzde 30’unu Elinde Tutan Balina Olabilir!

whales dogecoin 1
whales dogecoin 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE)’in toplam arzının yaklaşık %28’ini elinde tutan adres, daha önce bazılarının tahmin ettiği gibi Elon Musk olmayabilir. Oklar, Robinhood borsasını işaret ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Dogecoin topluluğu balinaları ifşa ediyor!

Dogecoin topluluğu tarafından yürütülen yakın tarihli bir araştırma, Robinhood borsasının şu anda 4.1 milyar DOGE (yaklaşık 892 milyon dolara eşdeğer) tutan, ancak daha önce 36.7 milyar DOGE’ye sahip ünlü DOGE balina cüzdanıyla ilişkilendirdi. Dogecoin’e özel Twitter hesabı Mishaboar, iddiaları şu şekilde detaylandırıyor:

Robinhood’un ‘ilk’ test işleminden başlayan izleri takip ederek, zamanda geriye gidebilir ve mevcut en büyük Dogecoin cüzdanının (ve ilişkili cüzdanların) Robin Hood’un soğuk cüzdanı olduğunu onaylayabiliriz.

Rapor, kripto para borsasının DOGE balinası olduğu ve Mishaboar tarafından “Dogecoin arzının %30’unu elinde tutan hesabın gerçekten Robinhood’un soğuk cüzdanı olduğunun bir başka teyidi” olarak tanımlandığı Mayıs ayı başlarındaki spekülasyonları takip ediyor.

Şubat ayında yapılan cüzdan analizleri, DOGE arzının aşırı derecede eşitsiz bir dağılıma sahip olmasından korkan topluluktaki büyük endişenin merkez üssündeydi. Bu, Tesla CEO’su Elon Musk‘ın “büyük DOGE sahipleri satış yaparsa” tek gerçek sorun çok fazla konsantrasyon olduğu için “Dogecoin’e tam desteğini vereceğini” söylemesiyle sonuçlandı. Musk,15 Şubat’ta şunları söylemişti:

Büyük Dogecoin sahipleri coinlerinin çoğunu satarsa, benim tam desteğimi alacak.

Şimdi, Mishaboar’un iddialarına göre toplam DOGE arzının %30’u Robinhood borsasının elinde. Bu oran, fiyatı herhangi bir yöne çekmek için ihtiyaç duyulan gücü fazlasıyla sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu, Dogecoin’in Yüzde 30’unu Elinde Tutan Balina Olabilir!