Dogecoin Hayranı Elon Musk, “Kripto Kralı” Olabilir!

dogecoin 3
dogecoin 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dolce & Gabbana, Dogecoin hayranı Elon Musk‘ı “Kripto Kralı” olarak taçlandırmak istiyor. Elon Musk yeni kripto kralı olarak taç giyecek mi? İtalyan moda evi Dolce & Gabbana, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Doge Crown’a sahip olması durumunda kripto kralı olarak atanmasını önerdi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin hayranı Kral mı olacak?

Mücevher parçası (taç), bu ayın başlarında Polygon tabanlı kripto token pazarı UNXD ile ortaklaşa başlatılan moda devinin ilk değiştirilemez token koleksiyonunun bir parçası. Yedi mavi safir ve 142 pırlanta içeren Doge Crown, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’dan başkası tarafından tasarlanmadı. Tacın, Venedik’in en yüksek otoritesinin eski unvanından ilham alınarak adlandırıldığından dolayı, mem kripto para birimi veya en ünlü kripto amigoları ile hiçbir ilgisi yoktur.

Alıcı, fiziksel versiyonunun yanı sıra öğenin 4K işlenmiş animasyonunu ve 4K işlenmiş hareketsiz görüntülerini de alacak. Verilen mevcut teklif 501.819 dolar, Musk için sadece bir cep harçlığı gibi görünüyor. Müzayede üç gün 21 saat sonra sona eriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin Hayranı Elon Musk, “Kripto Kralı” Olabilir!

Yorumlar kapalı.