Dogecoin İçin Çılgın Tahmin: Aniden Yüzde 5.000 Arttı!

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin: Aniden Yüzde 5.000 Arttı!
Dogecoin İçin Çılgın Tahmin: Aniden Yüzde 5.000 Arttı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz hafta yükselişiyle öne çıkan altcoin Dogecoin (DOGE) için vahşi tahminler gelmeye devam ediyor. Bir Dogecoin influencer’ı olan Matt Wallace, DOGE’un 69 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. İşte detaylar…

Dogecoin influencer’ından yüksek tahmin geldi

Dogecoin ekosisteminde etkin kişilerden olan Wallace, DOGE’un 69 dolarlık fiyat noktasını aşacağını tahmin ediyor. Bu tahminini, bugünkü tweet’inde paylaştı. Bu tweet, eşiyle birlikte 69 dolarlık bir DOGE çekilişi gerçekleştirmesinin ardından, iki gün sonra geldi. 69’un en popüler meme sayılarından biri olduğunu ve Dogecoin meme topluluğu için alakalı olduğunu belirtmekte fayda var. Ağustos ayında, DOGE’un kurucu ortağı Billy Markus, Dogecoin’in tesadüfen ya da kasten 0.069420 dolarlık fiyat noktasından ayrılamadığını söyledi.

Sonuç olarak, vahşi Dogecoin tahminleri yaptığı bilinen influencer’ın ciddi olup olmadığı belirsiz. Wallace DOGE’un on-chain verilerindeki değişimden derinden etkilenmiş gibi duruyor. Dün, meme coin hacmindeki yüzde 5.000’lik sıçrama nedeniyle her şeyin mümkün olduğunu iddia etti. DOGE topluluğunun bazı üyeleri, Wallace’ın DOGE’da yükselişe yönelik tweet’lerini takdir etti. Ancak bazıları influencer’ı ciddiye alma konusunda zor anlar yaşadı.   Sadece iki gün önce, Wallace, bu son pump için DOGE fiyat hedefini 7 dolar olarak güncellemişti.

1 dolar için bahse girmişti

Wallace, 2018’de Final Stand adlı YouTube kanalını başlattı. Bu kanal, Dogecoin’e adanmıştı. O zamandan beri 243.000’den fazla takipçi topladı. Özellikle, meme coin’in 2022’nin Haziran ayında 1 doları aşacağına dair bahse girmesiyle dikkat çekti. Ancak 2022’nin Haziran ayında neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Terra ekosistemindeki çöküş ve makroekonomik gelişmelerin ardından Bitcoin’in yanında birçok kripto para darbe aldı. Elbette DOGE da bundan ciddi şekilde etkilendi.

Geçtiğimiz günlerde, Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ı devraldı. Bu durum, Dogecoin fiyatı için bir katalizör görevi gördü. Piyasa değeri ile en büyük meme coin, son yedi günde yüzde 120’den fazla yükseldi. Bu nedenle, topluluğun Dogecoin’in “aya” gideceğine dair beklentisi ayyuka çıktı.  Peki, önümüzdeki süreçte neler olabilir?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, en son DOGE yükselişi, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla geldi. Ekosistemdeki kişiler, meme coin’in Twitter’a entegre edileceğine inanarak fiyatta yükselişe yol açtı. Bazıları, DOGE’un Twitter’da bir ödeme yöntemi veya bahşiş yöntemi olarak kullanılmasını beklemekte. Meme coin, son yedi günde yüzde 107 arttı. Twitter satın alım anlaşmasının tamamlanmasından önceki günlerde yaklaşık 0.06 dolardan 0.1231 dolara sıçradı.

Dogecoin ayrıca piyasa değerine yaklaşık 7 milyar dolar ekledi. Sonuç olarak, piyasa değerine göre en büyük 8. kripto para birimi oldu. Bu nedenle, 8 ve 9. sıradaki Cardano ve Solana’yı geçti. Artık DOGE 8. sıradayken Cardano ve Solana, sırasıyla 9 ve 10. sırada yer alıyor. Bu sırada çeşitli veriler, DOGE sahiplerinin yüzde 62’sinin kârda olduğunu göstermekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin İçin Çılgın Tahmin: Aniden Yüzde 5.000 Arttı!