Dogecoin Milyoneri Konuştu: Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı!

Dogecoin 5 Still.0
Dogecoin 5 Still.0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2021’in başından bu yana popülerliğini koruyan ve Mayıs ayında zirvelere yükselen Dogecoin (DOGE)’e yüklü yatırım yapıp DOGE milyoneri unvanını kazanan Glauber Contessoto, yeni bir röportajda şimdiye kadar satın aldığı her DOGE’un sahibi olduğunu, yani hiçbirini satmadığını söyledi. Bunun yanı sıra fiyat tahminini ve yeni yatırımlarını paylaştı.

Dogecoin milyonerinden yıl sonu fiyat tahmini: 0.5 dolar

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Glauber Contessoto, Dogecoin’in 8 Mayıs 2021’de 0.731 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından milyoner statüsüne yükselmişti. Contessoto, yeni verdiği bir röportajda şimdiye kadar yatırım yaptığı her DOGE’un sahibi olduğunu söyledi. Contessoto ayrıca, Dogecoin için yıl sonu fiyat hedefinin yaklaşık 50 sent olduğunu söyledi. Contessoto, şu anda 4.206.969 DOGE’a sahip. Bu miktar, mevcut durumda yaklaşık 987 bin dolara eşdeğer oluyor.

Cevabı Şaşırtıyor: Dogecoin 10 Dolara Ulaşabilir Mi?

Dogecoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmüş olsa da, dünya çapında hala “Doge milyoneri” olarak biliniyor. Contessoto’ya göre, Dogecoin’in markalaşması, coin’in “en büyük varlığıdır” ve temelleri söz konusu olduğunda “tam olarak yapmak için yaratıldığı şeyi yapar, bir şeyler alıp satmayı sağlar,”.

Contessoto teknik analiz bilmediğini söyledi; bunun yerine, “piyasa duyarlılığı ve pop kültürü değişimlerini” anladığını belirtti. Dogecoin yatırımının arkasında, çoğunlukla “ekonominin sosyal medya trendlerine, etkileyici pazarlamaya ve viral meme tabanlı medyaya daha fazla bağımlı hale geldiğini” fark etmesi yer alıyor. Contessoto’ya göre, Dogecoin “önümüzdeki yıllarda kripto para birimine her yeni gelen kişi için köprü görevi görecek”. Ayrıca “Dogecoin’in beklediğinden daha erken yükseliş yaşadığını” kabul etti ve “Bu şey gerçekten daha ne kadar büyük olacak?” diye sordu.

Dogecoin 2017'nin Diplerini Gördü! Analist: Bunları Bekleyin

Milyonerin şimdiki yatırımları neler?

Diğer yatırımlarından bahseden Contessoto, yaklaşık 8.500 Cardano’su (ADA) olduğunu paylaştı. Bu miktar, mevcut kurla 19.000 dolara tekabül ediyor. Yatırımcı, bununla da kalmıyor ve yüzde 5 indirim kazanmak için JOEY Stake Pool’da ADA stake etmeye başlamayı planlıyor.  Kripto alanının geleceğine bakarken, Dogecoin’in kitlesel olarak benimsenmesinin başlaması konusunda çok heyecanlı. Contessoto, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Dogecoin’i kabul eden her yeni şirket veya perakendeci gördüğümde iyi bir his geliyor. Şirketlerin Dogecoin ile uyumlu bir hale gelmesi basit bir şey. Çünkü inanılmaz ve güçlü topluluğu var, bedava pazarlama ve reklam sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin Milyoneri Konuştu: Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı!