Dogecoin Mucidi, DOGE’nin İhtiyacı Olan 2 Şeyi Açıkladı!

el dogecoin se acerca a los 0256 usd el par ethusd se estabiliza mientras que el bitcoin se recupera despues de la caida
el dogecoin se acerca a los 0256 usd el par ethusd se estabiliza mientras que el bitcoin se recupera despues de la caida
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin (DOGE)’i 2013 yılında kuranlardan biri olan Billy Markus, Twitter’da DOGE ekosistemiyle ilgili yorumlarda bulundu. Billy Markus’a göre Dogecoin’in daha yaygın olarak kullanılan bir kripto para birimi haline gelmesi ve daha fazla kullanıcının ekosisteme katılmasına yardımcı olacak iki öneride bulundu. İşte geliştiricinin önerileri…

Dogecoin kurucusu, Ethereum köprüsüne vurgu yaptı

Markus, Dogecoin ve Ethereum arasında bir köprü kurulması durumunda DOGE’un gelişeceğini öne sürdü. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu ayın başlarında, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un kurucu ortağı, Dogecoin’i proof-of-stake konsensüs algoritmasına geçmesini umduğunu tweetledi. Bunun için belki de ETH kodunun kullanılması gerektiğine dikkat çekti. Bununla birlikte, DOGE’un proof-of-work yoluyla yıllık beş milyar token ihracını sürdürmesi gerektiğine inanıyor.

Analistlerden Kritik DOGE Tahminleri:

Bu, ETH kurucusu Vitalik Buterin’in Three Arrows Capital kurucusu Zhu Su’nun ETH ve DOGE arasındaki bir işbirliği önerisine yanıt olarak geldi. Bunun yanı sıra Buterin, Dogecoin’in kurucu ortaklarının devasa DOGE emisyonunu “küresel kamu mallarını finanse eden” bir tür DAO’ya koyabileceğini öne sürdü. Buterin, bu adımın Dogecoin’in “açgözlü olmayan sağlıklı değerler sistemine” oldukça iyi uyacağını vurguladı. Daha önce bildirildiği gibi, Vitalik Buterin Dogecoin’in danışma kuruluna katıldı.

“DOGE’un NFT’lere ihtiyacı var”

Markus, ayrıca, Dogecoin ekosisteminde non-fungible token’lara (NFT) ihtiyaç olduğunun altını çizdi. En popüler kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin’in NFT platformlarında ödeme yolu olarak kullanılmasına ihtiyaç olduğunu düşünüyor. Markus, “Şu anda, NFT’ler satın almak için kullanılan kripto ile kripto topluluğunda yüksek talep görüyor” diye tweet attı, NFT alımları için DOGE kullanmanın onu yüksek faydaya sahip bir coin’e dönüştüreceğini de sözlerine ekledi.

Analist: Dogecoin (DOGE)'in Kaderini Bu 2 Metrik Belirleyecek!

Piyasa değerine göre onuncu sırada yer alan DOGE, yazım sırasında 0.201 dolardan işlem görüyor. DOGE, son 24 saatte yüzde 0.2, son bir haftada ise yüzde 10.5 oranında değer kaybetti. Ancak pek çok ünlü tarafından desteklenen meme coin’inin bir yıllık getirisi, yüzde 7.000’in üzerinde yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin Mucidi, DOGE’nin İhtiyacı Olan 2 Şeyi Açıkladı!