Dogecoin, Twitter ve Elon Musk İçin Son Dakika Gelişmesi!

Dogecoin, Twitter ve Elon Musk İçin Son Dakika Gelişmesi!
Dogecoin, Twitter ve Elon Musk İçin Son Dakika Gelişmesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlere, Elon Musk’ın Twitter satın alımını tamamlaması damga vurdu. Bu durum, en büyük meme coin olan Dogecoin (DOGE)’in de yükselişi ile sonuçlandı. Yine de, bu cepheye dair gelişmeler bitmiyor. Bu yazımızda, Elon Musk, Twitter ve Dogecoin için son dakika gelişmelerini paylaşacağız…

Dogecoin hayranı Elon Musk, Twitter’a yönelik aksiyon almaya başladı

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, Cuma günü şirketteki politika ve kararları değerlendirmek ve denetlemek için bir “içerik denetleme konseyi” oluşturacağını duyurdu. Musk, en son tweetinde, “konsey”in “çok çeşitli bakış açılarına” sahip olacağını ve “konsey toplanmadan önce hiçbir önemli içerik kararının veya hesabın eski durumuna döndürülmeyeceği” bilgisini verdi.  Elon Musk, sosyal medya platformunu satın almak için neden kolları sıvadığını açıkça ortaya koydu. Bunlardan biri, platformu “serbest konuşma özgürlüğü” için bir “ev” haline getirmek.

Elon Musk ve Twitter'dan DOGE Bombası: Fiyat Pik Yaptı!

Elon Musk, konseyle ilgili çok fazla ayrıntı vermedi. Ancak Musk, platformun mevcut işleyiş biçimine katılmadığını fazlasıyla açıkça belirtti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi şirketin kontrolünü aldığında, birçok üst düzey yöneticiyi görevden aldı. Ayrıca Musk, “Komedi artık Twitter’da yasal” tweet’ini attı. Böylece, içeriğe dair değişimlerin sinyalini verdi.

Binance, kripto para ödemeleri için Elon Musk’a yardım edecek

Bir Reuters raporuna göre, kripto borsası Binance, Twitter için kripto çözümleri üzerinde çalışacak bir ekip oluşturuyor. Bir Binance sözcüsüne göre ekip “blockchain ve kriptonun Twitter’a nasıl yardımcı olabileceği” üzerinde çalışacak. Elon Musk, Twitter bot hesapları konusunda bir çözüme öncelik veriyor gibi duruyor. Rapora göre Binance, Twitter’ın bot hesaplarının çoğalması gibi sorunları üzerinde çalışacaktı.

Bu 5 Büyük Altcoin İçin "Son Dakika" Gelişmeleri Var!

Bununla birlikte, birçoğuna göre, ortaklıkla ilgili bir sonraki adım, kripto ödemelerini Twitter’a entegre etmek. Borsa, Elon Musk’ın Twitter’ın büyümesi için stratejik planlar geliştirmesine yardımcı olacağını söyledi. Şirket, Twitter’ın operasyonlarına yardımcı olacak planlar ve stratejiler üzerinde beyin fırtınası yapacak.

Charles Hoskinson, Cardano entegrasyonu için Musk’a seslendi

Cardano’nun arkasındaki şirket Input Output’un CEO’su Charles Hoskinson, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alımı hakkında en son yorumlarını paylaştı. Hoskinson, Twitter’ın artık Dogecoin’i entegre etmesinin büyük bir olasılık olduğuna dikkat çekti. Ayrıca Hoskinson, Dogecoin (DOGE)’in Twitter’a Cardano side-chain’i olarak entegre edilebileceğini söyledi. Yazım sırasında Dogecoin, yüzde 14.5’lik bir yükseliş ile 0,085690 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasına dair gelişmelerin yaşanmasıyla, son yedi günde yüzde 50’ye yakın yükseliş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin, Twitter ve Elon Musk İçin Son Dakika Gelişmesi!