Dogecoin ve 7 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var: Fırladılar!

Dogecoin ve 7 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler
Dogecoin ve 7 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günün çift haneli fiyat rallisine önemli haberler eşlik ediyor. Özellikle Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter satın alımı kesinleşirken %17 değer kazandı. İşte Dogecoin ve 7 altcoin projesinden günün sıcak gelişmeleri.

Günün rallisine eşlik eden önemli haberler

Balina izleyicisi Whale Alert, yeni bir balinanın tek bir işlemde 3,3 trilyon Shiba Inu satın aldığını bildirdi. Etherscan’dan gelen ayrıntılar, 36 milyon dolarlık satın alımın arkasındaki balinanın anonim olduğunu gösteriyor.

Ripple’ın kurumsal strateji ve operasyonlardan sorumlu başkan yardımcısı Emy Yoshikawa, Twitter’dan, New York’taki Wall Street metro istasyonunun farklı bölümlerinde Ripple’ın “Crypto Means Business” reklamlarına tepki gösterdi. XRP tokenin arkasında finctech şirketi olan Ripple, yeni reklam kampanyası için ABD’nin farklı bölgelerinde slogan atıyor.

Ethereum tabanlı L1 Blockchain’lerden Lido DAO (LDO), son 24 saat içinde %12 değer kazandı. Bu rallinin nedenlerinden biri Ethereum’un %10’un üzerindeki performansıydı. LDO ve ETH arasındaki yüksek korelasyon nedeniyle bazı analistler %25’lik ek rallinin mümkün olduğunu söylüyor.

Dogecoin fiyatı Twitter davasının ortasında %13 yükseldi

CMC verilerine göre, Dogecoin’in fiyatı şu anda %10’un üzerinde yükseliyor. Bununla birlikte, yeni bir Bloomberg makalesine göre, Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’ı Cuma gününe kadar satın alma sözü verdi. Haberin sonucu olarak Twitter (TWTR) hissesi de yükseliyor. Şu anda Elon Musk’ın 54.20 dolarlık satın alma fiyatına yaklaştı. Dogecoin de 25 Ekim’deki 0.059 dolarlık dip seviyelerinden 0.069 dolara ulaştı.

KuCoin, bugün yeni bir duyuruda Toncoin’i (TON) listeleme kararını paylaştı. TON, Huobi’deki son listelemenin ardından büyük borsaların dikkatini çekiyor. The Open Network (TON) ekibi resmi bir duyuruda, KuCoin listesini onayladı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, 25 Ekim’de WhatsApp çöktüğünde TON fiyatı %10 değer kazanmıştı.

Dogecoin rakibi merkezi borsaların radarında

Resmi bir Twitter duyurusuna göre, BabyDoge artık Güney Kore merkezli kripto borsası Probit Global’in listesinde. Resmi BabyDoge Twitter hesabı da 150 milyar BabyDoge Coin çekilişini duyurarak haberi kutladı.

BABYDOGE/USDT çifti şimdi, 800’den fazla altcoin’in işlem gördüğü kripto borsası olan ProBit Global’in listesinde. ProBit Global ayrıca, CoinMarketCap gibi ortak toplayıcılar ve cüzdanlarda 50 milyon kullanıcı ve aylık 2.000.000 aktif kullanıcı ile artarak BabyDogecoin’e yönelik yatırımları artırıyor.

Binance, akıllı sözleşmelerin BNB Chain ekosisteminden başlayarak gerçek dünya girdileri ve çıktıları üzerinde çalışmasını sağlamak için Çarşamba günü yerel oracle hizmetini başlattığını duyurdu. Oracle’lar, harici verileri Blockchain’lere getiren üçüncü taraf hizmetleridir. Duyuruya göre bu hamle BNB Chain’in Web3 ekosistemine güç sağlayacak.

Kripto borsası SushiSwap’ın arkasındaki DAO, büyük bir çoğunlukla yasal bir yapılanmayı onayladı. Teklif, özellikle Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun ABD yatırım yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla Ooki DAO’ya dava açmasıyla DAO’lar üzerindeki artan incelemenin ardından geldi. Kripto savunucuları da Ooki DAO’yu desteklemek için çıktılar. Şimdi, DAO’nun gelişimi Panama ve Cayman Adaları merkezli üç kuruluş tarafından yönetilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dogecoin ve 7 Altcoin İçin Sıcak Gelişmeler Var: Fırladılar!