Reklamı kapat

Dogelon MARS Nedir? ELON Coin Ne İşe Yarar?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 18 Temmuz 2022
1 görüntülenme
Dogelon MARS Nedir? ELON Coin Ne İşe Yarar?

Dogelon Mars, 2021’de piyasaya sürülen birçok Doge temalı kripto para biriminden biridir. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Dogelon MARS nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Dogelon MARS nedir? Ne işe yarar?

Dogelon Mars, Dogecoin ve Shiba Inu‘nun başarısını takiben 2021’de çıkan köpek temalı memecoin projesinden biridir. Bununla birlikte, Dogelon, grubun geri kalanından daha yüksek hırslar iddia ediyor. Pprojenin belirtilen amacı, gelecekteki uzay sömürgecilerinin Mars’ta ve ötesinde kullanabileceği bir “galaksiler arası para birimi” yaratmaktır. Bununla birlikte, projenin birincil tokeni ELON’un 2022’nin başlarından itibaren gerçek dünyada çok az kullanım örneği var. Projenin bazı amaçlarının açık bir şekilde dile getirilmesi amaçlanmakta. Ancak Dogelon Mars’ın coşkulu destekçileri, nihayetinde projeyi yeni fırsatlara doğru yönlendirebilmekte.

ELON coin nedir?

ELON coin Dogelon MARS’in yerel tokenidir. Tokenin belirtilen amacı, gelecekteki uzay sömürgecilerinin Mars’ta ve ötesinde kullanabileceği bir “galaksiler arası para birimi” olarak hizmet etmektir. Ancak proje ekibi, geliştirme planlarını özetleyen bir teknik inceleme veya ayrıntılı bir yol haritası yayınlamadı. Dogelon’un resmi web sitesi ve Medium gönderileri, büyük ölçüde, Elon Musk‘a bir şekilde benzeyen galaksi beyinli bir köpek insansı perspektifinden yazılan, çok gezegenli kolonizasyonu içeren kurgusal arka planlardan oluşmakta. Dogelon Mars web sitesine göre, 2420 yılında Mars, Dogelon Mars tarafından yeniden kolonize edilmesi beklenmekte. Bu noktada projenin en önemli planları ortaya çıkacak. Projenin hikayesi aynı zamanda ELON kripto topluluğunu büyük borsalarda listelerini savunmak. Kripto piyasası oynaklığı ile karşı karşıya kaldığında korkusuz kalmaya teşvik ediyor.

Dogelon MARS nasıl çalışır?

Dogelon Mars, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bir ERC-20 tokenidir. Uniswap’ta alabilir ve o borsadaki diğer kripto para birimleri için takas edebilirsiniz. Çoğu sahip, bunu bir blok zinciri cüzdanında saklar ve bazıları, topluluğun misyonunu yerine getirmeye yardımcı olmak için kripto dolandırıcılığı kurbanlarına token bağışlar.

Ekip, Dogelon Mars’ı genişletme planlarını açıkladı. 2022’nin sonlarında, yeni XELON yönetişim belirteci aracılığıyla kripto staking’in yakında planlanacağına dair proje duyurusu yapıldı. Geliştiriciler ayrıca bir NFT koleksiyonu üzerinde çalışıyorlar.

Dogelon MARS nedir? ELON coin nasıl alınır?

Dogelon MARS şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Dogelon MARS’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: OKX, MEXC, CoinTiger, KuCoin. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dvision Network Nedir? DVI Coin Ne İşe Yarar?
Dvision Network Nedir? DVI Coin Ne İşe Yarar? Dvision Network, blok zinciri ve sanal gerçeklik teknolojilerinden yararlanan bir metaverse projesidir. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Dvision Network nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz. Dvision Network nedir? Ne işe yarar?...
Kriptokoin.com 18 Temmuz 2022