Milyonluk Aboneli Analist, 4. Çeyrekte ATH Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!

bu alti altcoin kripto balinalarinin gozdesi haline geldi
bu alti altcoin kripto balinalarinin gozdesi haline geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coin Bureau’nun sunucusu ‘Guy’ takma adlı popüler kripto traderı ve piyasa analisti, radarında olan altcoin projelerinden Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) tokenleri için 4. çeyrek fiyat hedefleri hakkında bir YouTube videosu paylaştı. Biz de Kriptokoin.com olarak kripto analistinin paylaşımlarını sizler için derledik.

Analist, altcoin projesi Algorand’ın tokeni ALGO’nun önümüzdeki haftalarda ATH’ye ulaşacağına inanıyor

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Coin Bureau’nun sunucusu “Guy” takma isimli kripto traderı ve analisti, kanalın 1,43 milyondan fazla abonesine, önümüzdeki birkaç hafta içinde Algorand (ALGO) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğini söyledi. Kripto analisti konuşmasında şu değerlendirmeyi yapıyor: 

Algorand (ALGO) arzındaki sürekli artış, tarihsel olarak fiyatını bastırdı, ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. ALGO kısa süre önce 2,40 dolarlık ICO fiyatını geçti ve yatırımcılar kar elde ettikçe hızla aşağı itilmiş olsa da, ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) ulaşabileceğine inanıyorum.

Altcoin

Coin Bureau’nun ev sahibi ayrıca, Algorand’ın nihayetinde piyasa değeri ile ilk on kripto para haline gelebileceğini ve varlığın güçlü temellerine dayanarak “ALGO’nun olduğu ve olması gerektiği yer” arasında bir boşluk bulunduğunu belirtiyor.

Analiste göre Solana (SOL) için gerçekçi uzun vadeli fiyat hedefi, 300 dolar

Kirpto traderı, 2021’in son çeyreğinde Solana (SOL) için benzer bir yörünge öngörüyor ve Solana (SOL)‘un kripto piyasalarındaki kısa vadeli fiyat hareketine yanıt olarak, iyi bir şekilde ayakta kalmayı başardığını söylüyor:

Solana (SOL)’un piyasa değeri zaten çok büyük olduğundan, fiyat kazanımları açısından Algorand’dan çok daha az kıpırdama alanına sahip. SOL, önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu durum, SOL’un ICO yatırımcıları için 1000 kat büyük bir getiriye tekabül edecek.

Altcoin

Kripto analisti, Solana (SOL) için gerçekçi uzun vadeli fiyat hedefinin, 300 dolar civarında olacağını öngörüyor. Yazının yazıldığı sıralarda da CoinMarketCap verilerine göre, Algorand (ALGO) son 24 saat içinde %2,42 düşüşle 1,72 dolardan, Solana (SOL) ise %3,23 düşüşle 142,87 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist, 4. Çeyrekte ATH Yapacak Altcoin’leri Açıkladı!