DOT Coin ve Bu 4 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!

DOT Coin ve Bu 4 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!
DOT Coin ve Bu 4 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Unizen’in, imha ve airdrop planına 246 milyon ZCX token yatıracağını açıkladı. Hydration, Polkadot hazinesinden 2 milyon DOT Coin aldığını duyurdu. Wintermute, Binance’e 2 milyon dolar değerinde ARB yatırdı. Ve daha fazlası…

DOT Coin ve 4 altcoin’den haberler var!

Unizen, imha ve airdrop planına 246 milyon ZCX token yatıracak

Cross-chain aggregator Unizen’in, imha ve airdrop planına 246 milyon ZCX token yatıracağını açıkladı. Bu miktar, dolaşımdaki arzın yaklaşık %36’sına eşdeğer. Proje, bunu etkileşime katılan topluluk üyelerini ödüllendirmek için kullanacak. Ayrıca, gelecekteki faaliyetleri aşamalı olarak gerçekleştirecek.

Squads, 10 milyon dolarlık seri A finansmanını tamamladı

Solana merkezli çoklu imza protokolü Squads, Electric Capital, Coinbase Ventures, Placeholder VC, RockawayX, L1 Digital ve Helius kurucu ortağı ve CEO’su ve Odyssey Ventures kurucusu Mert Mumtaz’ın da bu finansman turuna katıldığı 10 milyon dolarlık A Serisi finansman turunu tamamladı. Şirket daha önce üç finansman turunda 12,5 milyon dolar toplamıştı.

Polkadot (DOT Coin), Hydration’a 14,4 milyon dolar tahsis etti

Polkadot (DOT Coin) ekosistemi DeFi projesi Hydration, Polkadot hazinesinden 2 milyon DOT Coin aldığını duyurdu. Bu miktar, 14,4 milyon dolara eşdeğer. Fonları özellikle Hydration’ın likidite tedarik platformu Omnipool’un likiditesini ve ticaret verimliliğini artırmak için harcayacak. Polkadot ekosistemine yeni likidite çekmek için bir yıl içinde bir milyon DOT Coin sarf edecek.

DOT Coin

Ayrıca, likidite sağlayıcılar (LP’ler) için ilk ödüller %200 APY sınırını aşacak. Hydration Omnopool’un tek taraflı LP tasarımı sayesinde, kullanıcılar tek bir varlık sağladıktan ve teşvik çiftliğine katıldıktan sonra ödül almaya başlayacaklar. Teşvik varlıkları arasında yerel stablecoin’ler DOT, BTC ve çeşitli ekosistem tokenleri yer alıyor. Kalan 1 milyon DOT Coin, güçlü ve erişilebilir bir yerel likidite katmanının oluşturulmasını desteklemek amacıyla doğrudan Hydration Omnipool’un kendisine enjekte edilecektir.

Wintermute, Binance’e yüklü ARB aktardı!

Büyük bir piyasa yapıcısı olan Wintermute, Binance’e 2 milyon dolar değerinde Arbitrum (ARB) yatırdı. Wintermute, para yatırma işlemini üç cüzdan üzerinden geçekleştirdi. Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa yapıcı bu tokenleri kısa süre önce Coinbase’den çekmişti. Bu transfer, Wintermute’un ARB’nin Binance’teki likiditesini ve piyasa varlığını etkilemeye yönelik bir stratejisi olarak görülüyor. Analistlere göre bu hamlenin AR fiyatında aşağı yönlü bir harekete yol açması mümkün.

ZkSync, ZK Nation’i tanıttı

Matter Labs tarafından geliştirilen bir Ethereum Katman-2 ağı olan ZkSync, ZK Nation adlı yeni bir topluluk odaklı yönetişim sistemini tanıttı. ZK Nation yaptığı açıklamada, “ZK Nation, zkSync protokolünü yönetmek, savunmak ve büyütmek için ortak bir amaç tarafından yönlendirilen bir topluluktur” denildi. Bu arada proje, duyuruda, yeni bir yönetişim sistemi benimseyeceğini belirtti. Bu sistemin amacı projenin ademi merkeziyetçilik garantilerini sürdürmek olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

DOT Coin ve Bu 4 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!