Dünyaca Ünlü Borsa, Eth Değil! Bu Altcoin dedi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hong Kong’un ilk lisanslı kripto para borsası olan HashKey, Ethereum 2.0, Terra, Solana ve Kusama için hizmet veren staking çözümleri sağlayıcısı Lido Finance’in yönetişim token’i LDO’yu listeleyeceğini duyurdu. HashKey, Ağustos ayının sonunda bireysel kullanıcı kabulüne başlamıştı ve şimdi LDO’nun listelenmesiyle altcoinlerin sayısını 7’ye çıkaracak.

LDO Listelemesi ve HashKey Ekosistemi

HashKey’in LDO’yu listeleyeceği duyurusu, kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yaratıyor. Lido DAO’nun yönetişim token’i olan LDO, HashKey ekosistemine entegre edilecek ve bu entegrasyon, LDO’nun daha geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından erişilebilir olmasını sağlayacak.

HashKey Ekosistemine Teşvik: EcoPoints-HKS Dağıtımı

HashKey, LDO’nun listelenmesini kutlamak amacıyla, LDO yatırımcılarına teşvik etmek üzere 5 bin adet HashKey EcoPoints-HKS (HSK) dağıtacak. Bu teşvik, HashKey ekosistemine daha fazla katılımı teşvik etmeyi amaçlıyor ve LDO sahiplerine ek avantajlar sunacak

HashKey’in Genişleyen Kripto Paralar Listesi,Lido Finance ve LDO

HashKey, LDO’yu listeleyerek mevcut altcoinlerin sayısını 7’ye çıkartıyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Avalanche (AVAX), Uniswap (UNI) ve Chainlink (LINK) ile birlikte LDO da HashKey kullanıcılarına sunulan çeşitli kripto para seçeneklerinden biri olacak.

Lido Finance, Ethereum 2.0, Terra, Solana ve Kusama için staking çözümleri sağlayan bir platformdur. LDO, Lido DAO’nun yönetişim token’ıdır ve platformda stake eden kullanıcılara yönetimde söz sahibi olma imkanı tanır.

Makalede belirtildiği gibi, LDO altcoin fiyatında son 24 saatte yaşanan yüzde 3,40’luk düşüşe rağmen, HashKey’in listeleme duyurusu sonrasında altcoin’in işlem hacminde yüzde 50’nin üzerinde bir artış yaşandığı ve toplamda 195.72 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaşıldığı gözlemleniyor. LDO’nun HashKey ekosistemine eklenmesi, kripto para dünyasında önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın

Dünyaca Ünlü Borsa, Eth Değil! Bu Altcoin dedi!