Dvision Network Nedir? DVI Coin Ne İşe Yarar?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 18 Temmuz 2022
31 görüntülenme
Dvision Network Nedir? DVI Coin Ne İşe Yarar?

Dvision Network, blok zinciri ve sanal gerçeklik teknolojilerinden yararlanan bir metaverse projesidir. Bu makalede Kriptokoin.com olarak “Dvision Network nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Dvision Network nedir? Ne işe yarar?

Dvision, çeşitli sanal gerçeklik etkinliklerini oluşturmak için blok zinciri ve sanal gerçeklik teknolojilerinden yararlanan bir metaverse projesidir. Ayrıca Dvision ağı, Ethereum ağı ve Binance Smart Chain üzerine kurulmuştur. Üç temel platform aracılığıyla erişilebilir: Meta-City, Meta-Space ve bir NFT pazarı. Meta-City, kullanıcıların oyun, alışveriş ve eğitim dahil olmak üzere çeşitli metaverse etkinliklerine katılabilecekleri ve hatta sanal bir müzeyi ziyaret edebilecekleri veya bir sergiye katılabilecekleri bir kamusal alandır. Meta-Space, kullanıcıların kendi benzersiz sanal alanlarını tasarlamalarına ve ödüller kazanmalarına olanak tanıyan bir özelliktir. NFT Market, kullanıcıların doğrudan platformun pazar yeri üzerinden farklı NFT’ler üretip satmalarını sağlayan bir platformdur.

Dvision World, Dvision metaverse giriş noktası olarak hizmet eder ve tüm Meta-City’leri birbirine bağlar. Aynı zamanda bir P2P modeli vardır.

DVI coin nedir?

DVI coin Dvision Network’in yerel tokenidir. Token, Dvision Metaverse içinde kullanılan Ethereum ve BSC ana ağına dayalı yardımcı program tokenidir.

Dvision Network nasıl çalışır?

Dvision, NFT Marketplace, Meta-Space, Meta-City ve NFT pazarı olan bazı önemli platformlara ayrılmıştır.

Meta- Space ve Mega- City

Kullanıcı AVATAR’ını ilk oluşturduğunda ve Dvision Metaverse’e eriştiğinde. Meta-City’ye girdikten sonra, kullanıcılar bu büyük şehirde tanıtılan tüm Meta-Spaces ile bağlantılı olan tüm oluşturulan ve sunulan içerik parçalarıyla etkileşime girebilecekler. Meta-Space konsepti, LAND’ın hem iç hem de dış taraflarının özelleştirilmesini varsayar. ARSA’nın dış tarafını kişiselleştirmek için, kullanıcıların DVI tokenleri ile ödeme yaparak binayı NFT Marketplace’ten satın almaları gerekecek.

Meta-Space LAND’ler (Meta-Space), kullanıcıların daha sonra Meta-City’ye entegre edilen kendi metaverse içeriklerini oluşturmalarına olanak tanır. İçerik, eğitimsel, ticari ve hatta eğlence amaçlı herhangi bir biçimde sunulabilir ve herhangi bir sınırlama yoktur.

Play to Earn

Dvision, kullanıcılara nihai blokzinciri tabanlı artırılmış gerçeklikte ödüllendirici bir deneyim sunmak için metaverse yeni bir sürdürülebilir “Play 2 Earn” modelini entegre ediyor. Yaklaşan “Play 2 Earn”, Meta-City’nin hayati bir bileşeni olacak. Canavarlar tarafından işgal edilen LAND temizlendiğinde, otomatik olarak açık artırmaya çıkarılacaktır. Satıştan elde edilen gelir, katkı paylarına göre katkıda bulunanlar arasında bölünecektir.

NFT Pazar Yeri

Dvision şu anda, kullanıcıların NFT öğeleri oluşturmasını ve satmasını sağlayacak yerel NFT pazarını geliştiriyor. NFT Marketplace, kullanıcıların BEP-721/ERC-721 veya BEP-1155/ERC-1155 gibi NFT standartlarıyla korunan benzersiz öğeler oluşturup ticaret yapabilecekleri bir yerdir.

Dvision Network nedir? DVI coin nasıl alınır?

Dvision Network şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Dvision Network’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: MEXC, Gate.io, Uniswap (V3), Hoo. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Beklentiler!
İşte Bu Hafta İzlenecek 4 Altcoin ve Beklentiler! Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC) geçen hafta 18.910 dolardan toparlandı ve bu da yatırımcıların riskli varlıklara geri dönebileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, analistler Bitcoin’deki toparlanma konusundaki görüşlerinde bölünmüş durumdalar. Bazıları rahatlama rallisinin bir boğa tuzağı olduğuna...
Hakan Karaca 18 Temmuz 2022